Перевірте себе! Як ви насправді ставитеся до людей - тест по картинці

Стосунки з людьми залежать характеру людини і її соціальних навичок. Психологічний тест у картинці визначить, як ви насправді ставитеся до людей, передають Патріоти України.

У відносинах часто важко розуміти, хто яку роль грає. Щоб дізнатися, які у вас насправді відносини подивіться на зображення, і оберіть коло, який вам найбільше сподобалося.

  1. Ви з обережністю ставитеся до людей і мало кому довіряєте. Ви дуже ретельно обираєте друзів і довго формуєте своє коло спілкування. Але ви не поспішайте ділитися своїми переживаннями і секретами навіть з найближчими людьми.
  2. Ви впевнена в собі людина і маєте лідерські якості. Ви знаєте, чого хочете і не боїтеся приймати рішення. Для друзів і рідних ви є прикладом відданості.
  3. Ви дуже цінуєте спокій і не любите конфлікти. Ви не будете терпіти у своєму оточенні пліткарів і скандалістів. З такими людьми ви можете без оглядки розірвати відносини. Ви довіряєте кільком найближчим людям.
  4. Вас важко назвати шанувальником гучних вечірок. Вам достатньо взаємодіяти з декількома людьми, також ви віддаєте перевагу більше слухати, ніж розмовляти. У важку хвилину ви завжди допоможете близьким людям

Сяятимуть чистотою! Як позбутися від чайного нальоту на чашках і термосі

понеділок, 6 лютий 2023, 8:14

Дубильні речовини в складі чаю - причина, через яку на чашці з'являється наліт. Коли такі компоненти вступають у реакцію з теплою водою, утворюється плівка, яка, при нахилі чашки, осідає на стінках, передають Патріоти України. Плівка з дубильних речови...

Чи потрібно заряджати до 100%: ТОП-6 простих секретів, як не вбити батарею смартфона

понеділок, 6 лютий 2023, 7:50

Сьогодні смартфон є практично у кожної людини. Незамінна річ, яка дозволяє підтримувати зв'язок з людьми і нескінченно серфити просторами інтернету, передають Патріоти України. Коли він розряджається, ми особливо не замислюємося та ставимо пристрій на...