Перевірте себе! Яка з дівчат здається вам впевненішою? Цікавий тест, який сподобається

Часто ми і самі не здогадуємося на що здатні. Проте, тільки ми дізнаємося про свої переваги починаємо активно їх застосовувати - отримуємо чудовий результат, передають Патріоти України.

Подивіться на картинку. Роздивіться пози усіх чотирьох дівчат. Яка з цих дівчат здається вам впевненою в собі та успішною?

Яку дівчину обрала ти? Перевіряймо результати!

Дівчина № 1

Цей вибір говорить про те, що ви не боїтеся перешкод, бо сприймаєте кожну проблему, як нову щабельку розвитку. Проте, і у вас бувають моменти душевного болю та страху. Очі, що горять від азарту та гарячий розум — ось справжня ви. Через це обожнюєте життя та з радістю зустрічаєте кожен новий день, аби розгадати його ребус.

Дівчина № 2

Ви дуже розсудлива людина. Ви довго роздумуєте перш ніж щось зробити. Наважуєтеся на крок тільки тоді як прорахували результат. Логічність та послідовність керують вами, а не емоції. Ніколи не підете на ризик. Тому, ви втрачаєте багато можливостей життя. Навчіться довіряти своєму серцю.

Дівчина № 3

Часто вам важко пояснити свій вибір, адже керувалися виключно інтуїцією. У вас надзвичайно сильне внутрішнє чуття. Ви добре розрізняєте лукавість від правди, наче скануєте людей. Тому, вас оточують тільки найкращі люди. Ви дуже ніжна та творча натура. Вважаєте, що жити в ілюзіях цілком нормально, а це призводить до розчарувань.

Дівчина № 4

Ви справжній лідер, та з адекватною самооцінкою. Звикли розраховувати тільки на себе та свій розум. Рідко панікуєте, бо впевнені що ще нема таких проблем — виходу з яких нема.

У вас безліч стратегій, тому ви часто змінюєте плани. Впертість для вас норма, проте це нервує ваших навколишніх. Всі бачать у вас цікаву та харизматичну особистість. Та ви не стараєтеся схилити когось до себе, зазвичай все стається само собою.

Як врятувати мед, що зацукрився - хитрий трюк

субота, 23 вересень 2023, 21:09

У натурального меду термін зберігання практично безмежний. Так відбувається через те, що продукт має особливий хімічний склад. Однак, коли мед деякий час постоїть, він зацукрюється. У такому випадку використовувати його в кулінарії стає складно, переда...

Смачніше за "Вінегрет"! Рецепт салату з буряків та квашених огірків на перекус

субота, 23 вересень 2023, 17:30

Салат із буряка - це бюджетна страва на кожен день: на обід, вечерю, перекус та до будь-якого гарніру. Варто відзначити, що буряк поєднується з усіма іншими овочами, фетою та бринзою, горіхами та навіть чорносливом. Заправити страву можна майонезом, ол...