Перевірте себе! Якщо ви зможете знайти на картинці верблюда, то деменція вам не загрожує

У всі часи людство потерпало від хвороби Альцгеймера або деменції. Це набуте недоумство, яке характеризується деградацією мислення, пам'яті, поведінки людини. Прояви деменції у різних людей дуже різноманітні, передають Патріоти України.

Не вірно вважати, що хвороба Альцгеймера вражає лише літніх людей. Деменція може почати прогресувати у людини в досить молодому віці і з часом привести до досить сумних наслідків. Людина поступово втрачає набуті раніше навички, професіоналізм, її вчинки стають хаотичними і нелогічними.

Вилікувати деменцію не можна, але можна помітно послабити її розвиток, тренуючи мозок завданнями на логіку і пам'ять. Основна проблема полягає в тому, що лише мала частина людей здатна самостійно помітити у себе порушення в роботі головного мозку, проблеми в поведінці. На жаль, коли оточуючі такої людини люди серйозно починають турбуватися про її стан, буває занадто пізно.

Ознаки деменції на ранній стадії:

  • зниження соціальної активності
  • втрати навичок комунікації з оточуючими
  • стан апатії
  • депресивний стан
  • виникнення труднощів при виконанні добре знайомої роботи

Крайні стадії деменції — це повна втрата всіх навичок людини, аж до невміння тримати ложку, ходити і сидіти.

Існують різні методики і тести на виявлення розвитку деменції у людини. Всі вони засновані на нескладних задачках на логіку, пам'ять, комунікації. Простіше кажучи, це завдання для учня першого класу. Але людям, схильним до розвитку недоумства, деколи дуже не просто проходити всі ці тести.

Ось один з таких тестів на деменцію. В основі його лежить завдання на уважність і уміння виділяти окремі фігури в загальній масі. Спробуйте пройти тест прямо зараз.

Знайдіть на картинці верблюда.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

Скільки часу вам знадобилося, щоб виконати завдання? Якщо ви не змогли знайти верблюда на картинці, то варто потренувати свій мозок з допомогою різних завдань і тестів.

Якщо не знайшли верблюда — то от вам підказка:


Страви будуть гіркими: Названо спецію, яку не можна додавати у суп та борщ

вівторок, 26 вересень 2023, 11:30

Здавалося б, що такі перші страви, як суп та борщ, складно зіпсувати і їх вміє готувати кожна господиня. Однак, інколи проблема може ховатися у звичайних спеціях й деякі з них тільки псують смак готових страв, передають Патріоти України. Редакція FoodO...

Жіночий психологічний тест: Оберіть брошку - і дізнайтесь, в чому ваша привабливість

вівторок, 26 вересень 2023, 11:14

Цей короткий тест розкриє, у чому ваша привабливість, передають Патріоти України. У доброті чи в позитивному ставленні до життя, організованості чи харизмі? То в чому ж ваш шарм? Ваша родзинка та шарм – у доброті та чуйності. Ці риси відразу виділяють...