Перевірте себе! Лише люди з високим рівнем IQ вирішать цю задачу - знайдіть прихований предмет за 7 секунд

Перевірте рівень свого IQ, адже лише люди, у кого він високий, зможуть за сім секунд відшукати прихований предмет на картинці. Головоломки можуть багато розповісти про інтелект людини, передають Патріоти України.

Ця загадка з'явилася в Мережі порівняно недавно. Її автори стверджують, що лише найрозімніші люди зможуть вирішити її протягом заданого часу.

Йдеться також, що за сім секунд знайти на картинці приховані предмети можуть люди, у яких високий рівень IQ. Якщо ви зацікавилися і хочете перевірити себе, діставайте секундомір і уважно придивіться до картинки. На ній потрібно знайти приховану зубну щітку.

Чи змогли ви впоратися із задачею? Варто звернути увагу, що зубна щітка зливається з іншими предметами на ілюстрації. Тому з першого погляду її, звісно, дуже важко помітити. Але якщо ви будете уважними до деталей, то зможете віднайти предмет за сім секунд.

Не вдалося виявити зубну щітку? Не біда. Ось вам відповідь. Виявляється, зубна щітка була прихована у лівій частині зображення, на борту корабля, поруч із молодою дівчиною та дорослим чоловіком.

А ви це знали? Навіщо досвідчені господині смажать гречку перед варінням

вівторок, 23 квітень 2024, 7:12

Всі ми знаємо що гречка це дуже корисна поживна крупа, та ще й смачна. Хтось просто заливає гречку водою і залишає на ніч, хтось варить у звичайнісінькій каструлі, вважаючи, що смачнішою, ніж вона є, каша вже не стане, передають Патріоти України. Та є...

Народні прикмети на 23 квітня: Вранці потрібно виглянути у вікно і запам'ятати, кого першим побачили на вулиці

вівторок, 23 квітень 2024, 7:05

Християни східного обряду відзначають церковне свято 23 квітня на честь мученика Терентія, який відмовився принести жертву язичницьким богам навіть під загрозою тортур. Цей день зазвичай приносить тепло і ясну погоду. За повір'ями, сонце в цю дату вип...