Перевірте себе! На якій із цих картинок найдружніша сім’я?

Психологи стверджують, що відносини з людьми завжди закладаються нашою родиною в дитинстві і часто визначають, як ми бачимо світ. Пропонуємо вам перевірити свою логіку та інтуїцію, відповівши на просте запитання, передають Патріоти України.

Подивіться уважно на малюнок нижче. Яка сім’я, по-вашому, найдружніша? Не роздумуйте занадто довго, довіртеся своїй інтуїції. Запам’ятайте номер картинки і дізнайтеся, наскільки ви близькі до правильної відповіді!Отже, що означає ваш вибір.

Сім’я №1

Ця родина, хоч і справжня, але, можливо, не найдружніша. Хоча мати, очевидно, піклується про свою дитину, але захищає її від батька.

Сім’я №2

Люди на цій картинці не дуже-то схожі на дружну сім’ю. Дорослі не звертають ніякої уваги на дитину, а вона теж не прагне тримати їх за руки. Ці троє цілком можуть бути групою незнайомців, що йдуть по вулиці разом.

Сім’я №3

Люди на зображенні дуже схожі на люблячу і дружну сім’ю. Батьки обіймаються під час прогулянки, при цьому батько не забуває тримати дитину за руку. Бінго!

Ну як? Вам вдалося знайти найдружнішу сім’ю? Чому б не поділитися цією задачкою з друзями? Нехай і вони перевірять себе на логіку та інтуїцію! Інформація в даній статті носить виключно ознайомчий характер і не замінює консультацію сертифікованого профільного фахівця.

ТОП-6 типів токсичних друзів, які шкодять вашому емоційному здоров’ю

понеділок, 25 вересень 2023, 6:10

Хороші друзі - це чудово, а от токсичні друзі можуть перетворити ваше життя на справжнє пекло. Вони будуть тягнути вас на дно, підривати віру в себе та висмоктувати всю радість із життя, передають Патріоти України. Як зрозуміти, що час припинити спілк...

Як відліпити жуйку від одягу - перевірені методи

понеділок, 25 вересень 2023, 5:40

Якщо жуйка прилипає до одягу, найкращий метод її відліпити – занести зіпсовану річ до хімчистки. Там пляму оброблять спеціальними засобами і виведуть безпечно для тканини. Але й кілька простіших, але перевірених методів. Способи виведення жуйки можуть ...