Перевірте себе! Нова оптична ілюзія настільки сильна, що лише 2% людей можуть бачити приховане зображення

Оптична ілюзія, поставила людей у глухий кут. Як каже український художник Олег Шуляк, її можуть розгадати тільки два відсотки людей, передають Патріоти України.

Оптичні ілюзії мають переконливий спосіб перевірити наш мозок деякими справді вражаючими способами, і хоча деякі з них можуть здатися неможливими, конкурентна смуга у багатьох не заспокоїться, поки головоломка не буде вирішена.

Оновлене зображення, створене українським художником Олегом Шуляком, являє собою дещо звичайний ескіз, на якому зображена жінка з розпущеним волоссям, пише Daily Star.

На картинці художник зобразив чотирьох жінок, але люди вважають, що знайти їх практично неможливо. Чи можете ви знайти чотири приховані предмети на малюнку?

Олег стверджує, що намалював "символічну композицію", щоб "поліпшити популярну тему" оптичних ілюзій. Другу жінку можна побачити на правій руці жінки біля її щоки. Спочатку ви прийняли її за мобільний телефон.

Однак пошук третьої дами вимагає більше зусиль. Тільки ті, хто має "виняткові навички", можуть виявити людину, яка ховається за 6 секунд.

Печиво за 26 грн - найпростіший рецепт домашньої випічки із доступних інгредієнтів

вівторок, 30 травень 2023, 18:59

Печиво можна швидко приготувати у домашніх умовах. Смак залежатиме від фантазії господарки, яка може доповнити випічку новими інгредієнтами. Однак можна скористатися найпростішим рецептом - і десерт до чаю чи кави обійдеться менш ніж у 30 гривень, пере...

Увага на себе! Ось що обличчя може розповісти про стан вашого здоровʼя

вівторок, 30 травень 2023, 18:12

Іноді наше обличчя говорить більше, ніж ми хотіли б сказати. У цьому є і плюс. Пильний погляд у дзеркало допоможе визначити, де в організмі є дисбаланс, а можливо, і запобігти майбутній хворобі, передають Патріоти України. Ось декілька дефектів шкіри о...