Перевірте себе! Очі ніколи не брешуть: Що може розповісти колір очей про ваш характер

Часто в процесі спілкування з людьми ми змушені докладати зусилля, щоб скорегувати свою поведінку. Ми хочемо справити гарне враження, тому іноді дозволяємо собі лукавити, приховувати якісь негативні риси. Але брехати можуть слова, міміка, жести та пластика тіла. А ось очі не брешуть, передають Патріоти України.

Сакральним значенням наділяється не лише сам погляд, але й колір очей. Спробуймо розібратися, що він може розповісти про нас самих і про тих, хто поруч.

Блакитні очі

Блакитноокі люди здаються привабливими та чарівними. Цей колір очей притаманний представникам північних народностей. У володарів блакитних очей добре розвинена уява, вони часто мрійливі та романтичні за натурою. Водночас для них не є рідкістю непостійність у стосунках, адже блакитний відноситься до холодних відтінків. Так що, всупереч образу світлої невинності, обираючи в якості партнера блакитнооку людину, потрібно бути насторожі.

Багато залежить й від ступеня насиченості відтінку. Що глибший й темніший колір очей, то більше будуть виражені в характері людини перераховані вище якості. Ті, у кого очі мають світлий теплий відтінок, здатні на справжню і глибоку любов. А також блакитний колір очей можна часто зустріти у людей творчих професій й неординарного складу особистості.

Сірі очі

Власники сірих очей найчастіше бувають інтровертами. Це приземлені натури, які досягають успіхів у житті шляхом наполегливої праці, терпіння й рішучості в діях. У спілкуванні можуть бути досить нудні. Їх натурі бракує енергійності та пристрасності.

В любовних відносинах люди, у яких такий колір очей, дотримуються реалістичного уявлення про партнера, цінують стабільність й навряд чи стануть зраджувати своїй другій половинці. Тому, якщо ви бажаєте побудувати міцні, довгострокові відносини, засновані здебільшого на дружбі та спільності інтересів, ніж на пристрасті, вибір на користь сіроокого партнера буде більш ніж виправданий.

Чорні очі

Глибокий чорний колір очей може говорити про сильний енергетичний потенціал людини. Це люди, характеру яких притаманна владність й прагнення домінувати. Лідерство у них в крові. Тому вони цілеспрямовані та готові йти до своєї мети, у що б то не стало, руйнуючи будь-які перешкоди і закони моралі.

Найчастіше чорними очима володіють енергетичні вампіри. Такі люди мало кажуть про себе, не надто схильні до спілкування (особливо з незнайомцями), але при цьому охоче вислуховують інформацію про інших з метою посилити своє біополе за рахунок сторонньої енергії. Чорноокі люди практично не схильні до романтики, щиро закохуються досить рідко. Але при цьому це володарі пристрасної натури, які не проти влаштувати собі ні до чого не зобов’язуючу любовну пригоду.

Зелені очі

У давнину цей колір очей асоціювався з магією, особливо якщо мова йшла про жінок. Наявність зелених очей у часи Середньовіччя цілком могла стати достатньою підставою, щоб звинуватити людину в чаклунстві. Всупереч такій думці, зеленоокі люди мають дуже чутливу натуру, схильні допомагати іншим. Вони відкриті, доброзичливі, але при цьому досить ранимі та сильно переживають, якщо стикаються з несправедливістю або поганим до себе ставленням. Друга їх сторона — цілеспрямованість, відданість своїм принципам та велика працьовитість.

Бурштинові очі

Цей колір очей у людей в цілому зустрічається нечасто. З-за характерного відтінку їх ще називають зміїними. Втім, кровожерливістю і хитрістю їх власники не відрізняються. Це в більшості випадків артистичні натури, схильні до неординарної поведінки. Їм властива непередбачуваність, проникливість і справжня вірність. Людина з жовтими очима завжди буде на боці своїх друзів і близьких, тих, кого вважає «своїми». Вона дуже цілеспрямована в питаннях любові та завжди буде боротися за своє щастя до кінця.

Карі очі

Вважається, що власники карих очей — це хитрі та ненадійні люди. Але це помилка, адже карий колір очей свідчить про чуттєвість й привабливість. Такі люди дуже запальні, але й остигають вони досить швидко. Завдяки своїй привабливості, кароокі представники багатьом подобаються і складають про себе найприємніше враження. Але вони досить примхливі. І якщо темно-карі очі зустрічаються у людей з лідерськими якостями, то ясно-коричневі належать натурам мрійливим й сором’язливим, але не менш привабливим. Такі люди володіють яскраво вираженою індивідуальністю.

Щоб потім "серце не боліло": Британські експерти пояснили, як правильно підготувати кімнатні рослини до зими

неділя, 1 жовтень 2023, 4:15

Кімнатні рослини скоро увійдуть у період спокою, а це означає, що їхнє зростання сповільниться, і їм може знадобитися зміна режиму поливання. . Зимовий сезон – непростий час для кімнатних рослин. І хоча випробувати на собі сніг і мороз їм не доведеть...

Це може бути небезпечним для організму! Продукти-вороги, які категорично не можна їсти разом

субота, 30 вересень 2023, 21:28

Ягоди, овочі, каші, фрукти, зелень, молочні продукти, м'ясо, морепродукти та риба - продукти, які обов'язково мають бути в раціоні кожної людини для отримання вітамінів та необхідних мінералів. Але, потрібно знати, що є поєднання продуктів, які можуть ...