Перевірте себе! Перше, що ви побачите на картинці, покаже, яким типом розуму ви володієте

Ви коли-небудь замислювалися над тим, чи схильні ви слідувати інтелекту або інтуїції? Чи є ваш розум аналітичним або інтуїтивним? Сьогоднішній тест допоможе вам дізнатися про це, передають Патріоти України.

Подивіться на зображення протягом декількох секунд. Що в першу чергу привернуло вашу увагу? Після цього подивіться результат.

Лимонне дерево

Якщо перше, що ви побачили, були лимонні дерева, це означає що ви володієте унікальною інтуїцією. Вона завжди підказує вам, що треба зробити, що робити, навіть якщо ви не завжди знаєте, як це логічно обґрунтувати.

Інтуїція попереджає вас про негативно налаштованих по відношенню до вас людей, допомагає виявити можливі приховані їх мотиви дій і способи маніпуляції.

Ви завжди першим відчуваєте небезпеку, ваша насторожена натура — результат сильної інтуїції.

Ваші рішення бувають часто імпульсивні і химерні, і все ж ви довіряєте вашому інтуїтивному компасу, який завжди вказує правильний напрямок, змушуючи вас реагувати саме таким чином.

Стіл

Якщо перше, що ви побачили, був стіл, це означає що ви володієте аналітичним складом розуму і тому схильні все піддавати аналізу, щоб мати можливість завжди контролювати ситуацію. Ви вмієте логічно мислити і міркувати.

Ваші роздуми вишиковуються в сувору логічну послідовність. Ви здатні зібрати факти, проаналізувати їх і вибудувати такий ланцюжок з цих фактів, який приведе вас до правильних висновків або найбільш вірогідних результатів.

Оскільки у вас не розвинена інтуїція, ця обставина змушує вас ще більш ретельно оцінювати всі перешкоди і всі обставини на шляху до досягнення вашої мети.

Чайна чашка

Якщо перше, що ви побачили, була чайна чашка, це означає що ви можете добре збалансувати свої аналітичні та інтуїтивні здібності. Ваша спостережливість, аналітичний розум в поєднанні з сильною інтуїцією не дозволяють випустити з уваги ні найменшої деталі.

Ви помічаєте будь-яку дрібницю, яка відбувається навколо, особливо те, на що багато хто з не звертають ніякої уваги.

Ця здатність допомагає вам у всьому. Завдяки їй ви викликаєте захоплення у людей і вони часто шукають у вас поради.

Ви любите допомагати людям, але вам потрібно бути обережними, щоб не віддавати забагато тим, хто може скористатися цим на шкоду вашим же інтересам.

Печиво

Якщо перше, що ви побачили, було печиво, це означає що ви схильні часто приймати спонтанні рішення, навіть ті, які є доленосними для вас.

Коли ви приймаєте таке рішення, ви їх практично не обмірковуєте і цілком покладаєтеся тільки на удачу або інтуїцію.

Правильне спонтанне рішення може бути прийнято вами завдяки підказкам енергоінформаційного поля, а неправильне, свідомо вам невигідне рішення, — в інтересах тих, хто в цьому зацікавлений.

Тому ставтеся з великою обережністю до всяких несподіванок, особливо коли вас просто змушують прийняти терміново спонтанне рішення.

Вибухи в Ірані: чи вплине атака на завод дронів на хід війни в Україні

неділя, 5 лютий 2023, 14:11

Варто зауважити, що використання росією іранських дронів проти України не впливає суттєво на хід війни, оскільки українські сили ППО навчилися ефективно їм протидіяти. Днями на військовому заводі з виробництва БПЛА в Ірані пролунав сильний вибух. Крім ...

Чи можуть лампи для манікюру спричинити рак? Відповіді лікарів

неділя, 5 лютий 2023, 12:30

Манікюр гель-лаком - популярний нині спосіб прикрасити нігті. Майстер наносить на ваш власний або нарощений ніготь базу, кілька шарів гель-лаку і топ, а після кожного етапу - сушить під лампою з ультрафіолетом. . Процедура нібито безпечна, але. Нещод...