Перевірте себе! Перше, що ви побачите на картинці, розповість про ваше тіньове "я"

Усі ми відрізняємося рисами характеру та вподобаннями. Це і робить нас унікальними. Але не усі знають свої сильні та слабкі сторони й інколи взагалі себе не розуміють. Тому для вас ми підготували швидкий тест, який дістане найпотаємніше з вашої підсвідомості, передають Патріоти України.

Гляньте на картину та оберіть, що ви побачили в першу чергу. Відповідь читайте нижче

Зображення ведмедя: вас веде ваше серце

Практично з самого народження ви відчуваєте внутрішню боротьбу самим з собою. Це дійсно важко, адже інколи несвідоме сприйняття світу значно відрізняється від свідомого, через що ви втратили всі орієнтири та загубили в цій постійній війні власне “Я”. Не придушуйте цей внутрішній потік неконтрольованої енергії, адже тоді вона лише набирає потужності й може стати навіть небезпечною. Навчіться просто направляти її в правильне річище.

Спробуйте заспокоювати себе за допомогою медитації і любові. Прийнявши свої емоції, ви відчуєте силу робити по-справжньому великі речі!

Зображення гір: вас ведуть ваші думки

Ви перебуваєте в пошуках себе і намагаєтеся постійно щось покращувати. Можливо, у вас ще триває робота над собою, або це і є ваша сутність. Зараз вам важко зрозуміти деякі власні вчинки, емоції, почуття, саме тому ви намагаєтеся поринути в себе, щоб зрозуміти, чому це відбувається саме так.

Зрозумійте одне – баланс життя полягає в любові, не потрібно намагатися все пояснити розумом, адже в наших думках багато обману. Ми часто намагаємося видати бажане за дійсне. Довіртеся власному серцю, дозвольте собі відчувати, відкрийтеся іншим людям, адже ви – прекрасна добра душа! Якби тільки навколишні могли дізнатися, скільки любові ви приховуєте в собі.

Зображення дерев: вас веде ваш дух

Ліс говорить про те, що ваша підсвідомість прагне до більшого зв’язку з cуспільством, ніж ви зараз маєте. Дерева тягнуться в гору, щоб отримати більше інформації, так і ваше “Я” хоче віднайти сутність всього, що відбувається навколо та встановити певний звязок з природою, оточенням.

Не забувайте, що саме в природі ви знайдете гармонію та баланс, зрозумієте, що таке радість та любов. Приділяйте більше уваги спілкуванню з живим світом, людьми, домашніми улюбленцями. Гуляйте на свіжому повітрі й не бійтеся просто жити. Емоції – це і є життя, припиніть їх приховувати.

Зображення Місяця: вас ведуть ваші мрії

Зазвичай Місяць впадає в очі тим людям, які відрізняються від інших своїм мисленням та баченням навколишнього середовища. Ви проживаєте у власному чарівному світі, який має свої правила життя. Також вам характерна неймовірна чуттєвість, адже ви маєте неймовірний звязок з іншою енергією. Через це у вас добре розвинена інтуїція, а ще у вас часто питаються поради інші. Звертайте увагу на те, що говорить Вам ваша підсвідомість.

Це може відбуватися в снах, раптових думках…Саме там відповіді на всі ваші запитання. Ви володієте неймовірною силою пізнання й можете допомогти іншим краще зрозуміти цей світ.

Ви згодні з описом?

А ви це знали? Що день вашого народження може розповісти про вас?

четвер, 8 грудень 2022, 0:09

Відповідно до нумерології, день, коли ви народилися, може розповісти багато про вас, починаючи з того, в якій сфері вам слід працювати, і закінчуючи тим, що ви є природженим лідером або конформістом, передають Патріоти України. 1, 10, 19 і 28: природже...

Від долі не втечеш! Дізнайтеся, кого вам судилося зустріти, відповідно до вашого місяця народження

середа, 7 грудень 2022, 23:53

Від долі не втечеш, передають Патріоти України. Січень. Ваша споріднена душа — людина, у якої вистачить енергії жити у швидкому темпі. Народжені в січні живуть насичено і яскраво. Ви часто ризикуєте і на повній швидкості летите вперед. Саме тому так ва...