Перевірте себе! Перше, що ви побачите на картинці, розповість про ваше тіньове "я"

Усі ми відрізняємося рисами характеру та вподобаннями. Це і робить нас унікальними. Але не усі знають свої сильні та слабкі сторони й інколи взагалі себе не розуміють. Тому для вас ми підготували швидкий тест, який дістане найпотаємніше з вашої підсвідомості, передають Патріоти України.

Гляньте на картину та оберіть, що ви побачили в першу чергу. Відповідь читайте нижче

Зображення ведмедя: вас веде ваше серце

Практично з самого народження ви відчуваєте внутрішню боротьбу самим з собою. Це дійсно важко, адже інколи несвідоме сприйняття світу значно відрізняється від свідомого, через що ви втратили всі орієнтири та загубили в цій постійній війні власне “Я”. Не придушуйте цей внутрішній потік неконтрольованої енергії, адже тоді вона лише набирає потужності й може стати навіть небезпечною. Навчіться просто направляти її в правильне річище.

Спробуйте заспокоювати себе за допомогою медитації і любові. Прийнявши свої емоції, ви відчуєте силу робити по-справжньому великі речі!

Зображення гір: вас ведуть ваші думки

Ви перебуваєте в пошуках себе і намагаєтеся постійно щось покращувати. Можливо, у вас ще триває робота над собою, або це і є ваша сутність. Зараз вам важко зрозуміти деякі власні вчинки, емоції, почуття, саме тому ви намагаєтеся поринути в себе, щоб зрозуміти, чому це відбувається саме так.

Зрозумійте одне – баланс життя полягає в любові, не потрібно намагатися все пояснити розумом, адже в наших думках багато обману. Ми часто намагаємося видати бажане за дійсне. Довіртеся власному серцю, дозвольте собі відчувати, відкрийтеся іншим людям, адже ви – прекрасна добра душа! Якби тільки навколишні могли дізнатися, скільки любові ви приховуєте в собі.

Зображення дерев: вас веде ваш дух

Ліс говорить про те, що ваша підсвідомість прагне до більшого зв’язку з cуспільством, ніж ви зараз маєте. Дерева тягнуться в гору, щоб отримати більше інформації, так і ваше “Я” хоче віднайти сутність всього, що відбувається навколо та встановити певний звязок з природою, оточенням.

Не забувайте, що саме в природі ви знайдете гармонію та баланс, зрозумієте, що таке радість та любов. Приділяйте більше уваги спілкуванню з живим світом, людьми, домашніми улюбленцями. Гуляйте на свіжому повітрі й не бійтеся просто жити. Емоції – це і є життя, припиніть їх приховувати.

Зображення Місяця: вас ведуть ваші мрії

Зазвичай Місяць впадає в очі тим людям, які відрізняються від інших своїм мисленням та баченням навколишнього середовища. Ви проживаєте у власному чарівному світі, який має свої правила життя. Також вам характерна неймовірна чуттєвість, адже ви маєте неймовірний звязок з іншою енергією. Через це у вас добре розвинена інтуїція, а ще у вас часто питаються поради інші. Звертайте увагу на те, що говорить Вам ваша підсвідомість.

Це може відбуватися в снах, раптових думках…Саме там відповіді на всі ваші запитання. Ви володієте неймовірною силою пізнання й можете допомогти іншим краще зрозуміти цей світ.

Ви згодні з описом?

Побачене першим на цій картинці багато говорить про ваше ставлення до інших

п’ятниця, 29 вересень 2023, 14:12

Завдяки зручному психологічному трюку, психологи стверджують, що всього за кілька секунд можуть багато розповісти про вашу особистість, передають Патріоти України. Однак слід зауважити, що осяяння приходить не від того, що ви задаєте собі глибокі питан...

Оберіть кактус - і дізнайтесь негативні риси свого характеру

п’ятниця, 29 вересень 2023, 11:14

Ніхто з нас не ідеальний. У кожного є і позитивні і негативні риси характеру. А ви знаєте про свої недоліки? Як стверджують практикуючі психологи, про свої мінуси характеру потрібно знати, щоб навчитися робити їх плюсами, передають Патріоти України. Пе...