Перевірте себе! Потрібно знайти жабу на картинці за 5 секунд - з завданням впорається лише 1% людей

Оптичні ілюзії продовжують поширюватися в мережі. Це відмінний спосіб перевірити наш мозок і кинути йому якийсь виклик. Деякі подібні головоломки наскільки складні, що впоратися з ними може далеко не кожен, передають Патріоти України.

Якщо у вас ще обмежений час, то впоратися з подібними завданнями ще складніше, ніж очікувалося. Mirror опублікував головоломку Джаграна Джоша, який зобразив зелений ліс з високими деревами, кущами і зеленою травою.

Якщо ви подивитеся на це зображення, то відразу подумаєте, що там немає живої істоти. Однак це не так. Вам потрібно знайти зелену жабу. Але робити все необхідно максимально швидко. На це у вас є всього 5 секунд. Варто відзначити, що з такою задачкою справляється лише 1%.

Де ж сховалася жаба

Якщо ви не змогли знайти жабу за 5 секунд - не хвилюйтеся. Спробуйте повторити це знову, тільки спробуйте сконцентруватися.

Якщо у вас все ж не вийшло знайти жабу, то зверніть увагу на правий нижній кут картинки. Саме там ховається зелена стрибунка. На цьому зображенні можна точно побачити, де знаходиться жаба.


Секрет досвідчених господинь! Навіщо додавати молоко в тісто для дерунів

неділя, 10 грудень 2023, 6:15

Деякі господині для чогось додають у тісто для дерунів молоко. Не всім відомо, але така кулінарна хитрість має низку корисних якостей. По-перше, якщо додати молоко в терту картоплю, то суміш не буде темніти або синіти, а по-друге, страва набуває незвич...

Не треба ображатись: Фахівець дала пояснення, чому чоловіки не дарують квіти, навіть коли люблять та шанують жінку, і як цьому зарадити

неділя, 10 грудень 2023, 5:40

Якщо для жінки важливо отримувати квіти у подарунок, то про це треба натякнути чи сказати прямо. Чоловіки не вміють читати думки. Всі неприємні речі у стосунках, які турбують жінок, потрібно обговорювати. . Психолог Ірина Кулік в Instagram пояснює, чо...