Перевірте себе! Простий тест, який за 2 секунди розповість про ваш психотип

Хто не хоче пізнати себе трішки краще? Для цього зовсім не обов’язково терміново відправлятися на прийом до психолога: достатньо кількох хвилин вільного часу, ручки і листка паперу, передають Патріоти України.

Ми знайшли невеликий тест, який розповість дещо вельми цікаве про вас. Не вірите? Перевірте самі! Виділіть приблизно 10 хвилин вільного часу так, щоб вас ніхто не відволікав. Уважно прочитайте завдання і не заглядайте в кінець статті!

Отже, приступаємо.

  1. Візьміть аркуш паперу та ручку.
  2. Намалюйте два кола.

Не хвилюйтесь, просто малюйте. Ваша підсвідомість зробить все за вас, а в отриманому малюнку будуть ті риси, які властиві вашому психотипу.

Готово? Тепер можете сміливо перегорнути вниз і ознайомитися з результатами!


Перше коло символізує того, хто малював, друге – його партнера. Це може бути як друга половинка так і інші партнери, наприклад колеги по роботі.

Оцініть те, як розташоване на аркуші перше коло.

Якщо ви розмістили його ближче до лівого краю, то ви людина консервативна і стримана. Якщо ближче до правого, то ви любите пробувати нове і рухатися вперед, ви частіше лівих проявляєте ініціативу і полюбляєте різноманітні авантюри.

Також варто звернути увагу і на розмір намальованих кіл.

Якщо вони однакові, то це говорить про те, що в партнерстві ви не виділяєте лідера і вважаєте ідеальним балансом у відносинах рівноправність. Якщо перше коло більше другого, то ви схильні домінувати у відносинах. А якщо друге коло більше, то ви чекаєте ініціативи від партнера, ви вмієте і готові йти на поступки.

Важливо і те, як розташовуються кола по відношенню один до одного.

Якщо вони частково перетинаються, то це говорить про те, що ви шукаєте певну емоційну близькість. Відносини для вас – це сфера довіри, турботи, близькості. Чим більше перетинаються ваші кола, тим важливіше для вас ці речі.

Якщо ж кола тільки доторкаються, але не перетинаються, то це говорить про те, що в стосунках ви віддаєте перевагу залишати вільний простір як для себе, так і для партнера. Ви практичні і не схильні до сильних переживань або емоційності, любите побути на самоті. Цим малюнком ви як би говорите: «Ми з тобою разом, але не втручаємося у внутрішні справи один одного».

Чим далі один від одного розташовані кола, тим сильніше ви потребуєте незалежності і свободи. Трапляється, що люди малюють два кола з двох різних сторін аркуша. Швидше за все, така людина цінує свій особистий простір та не любить виходити із власної зони комфорту, їй складно зблизитися з ким-небудь. Можливо, що в житті людини просто настав період, коли їй необхідно побути на самоті.

Якщо ви намалювали одне коло всередині іншого, то це говорить про ваше прагненні до контролю, причому не тільки над власним життям і почуттями, але навіть над діями іншої людини. Вам не подобається, коли близькі люди поводяться не так, як ви того очікуєте. Ви намагаєтеся передбачити події та скласти план дій наперед.

Якщо ж друге коло ви намалювали поверх першого, це коло ніби включає перше коло в себе, то тут мова може йти про потребу в захисті, про жертовність, самовіддачу, пригніченість. Така людина шукає кого-небудь сильного і надійного, того за кого можна немов би заховатися. Можливо, це бажання сильної руки, бажання стабільності і порядку в повсякденному житті. Такій людині потрібен хтось, хто зможе взяти на себе всі важливі рішення, всі турботи, а простіше кажучи той, хто малює друге коло всередині першого.

Страви будуть гіркими: Названо спецію, яку не можна додавати у суп та борщ

вівторок, 26 вересень 2023, 11:30

Здавалося б, що такі перші страви, як суп та борщ, складно зіпсувати і їх вміє готувати кожна господиня. Однак, інколи проблема може ховатися у звичайних спеціях й деякі з них тільки псують смак готових страв, передають Патріоти України. Редакція FoodO...

Жіночий психологічний тест: Оберіть брошку - і дізнайтесь, в чому ваша привабливість

вівторок, 26 вересень 2023, 11:14

Цей короткий тест розкриє, у чому ваша привабливість, передають Патріоти України. У доброті чи в позитивному ставленні до життя, організованості чи харизмі? То в чому ж ваш шарм? Ваша родзинка та шарм – у доброті та чуйності. Ці риси відразу виділяють...