Перевірте себе! Психологічний тест розповість про найпотаємніші сторони вашої підсвідомості

Досконало знати свою особистість майже неможливо, однак психологи розробили тест, який допоможе дізнатися більше про вашу підсвідомість. Виберіть десерт, який найбільше сподобався, та читайте, що приховує ваш підсвідомий розум, передають Патріоти України.

Торт

Якщо ваша увага зосередилася на цьому десерті, це говорить про те, що ви прагнете досягти великого успіху на роботі. Кар'єра на даному етапі життя стоїть на першому місці.

Круасан

Цей вибір означає, що ваша підсвідомість готова до непередбачуваних ситуацій. Ви любите давати поради іншим тільки тоді, коли цього попросять. Саме така риса подобається оточенню.

Чизкейк

Людина, яка вибрала сирний десерт, має розвинену уяву. У цьому можна знайти свої плюси і мінуси. Перевагою є те, що ви сприймаєте світ не так, як інші. Однак недолік полягає у тому, що ви часто живете у вигаданій реальності.

Тістечко

Ви хочете добитися у житті надто багато. Це стосується і роботи, і сім'ї. На перший погляд ви та людина, яка з радістю допомагає іншим. Однак це триває до того моменту, поки вам не стануть на шляху.

Городникам на замітку! Що садити на городі у червні 2023 року - посівний календар на місяць

середа, 31 травень 2023, 6:12

ісля весняних гойдалок погода в червні вже зазвичай заспокоюється, демонструючи або стабільну спеку і посуху, або затяжні теплі дощі. У цей місяць саме час садити теплолюбні рослини, які могли постраждати від поворотних заморозків у весняний період, пе...

"Перші, другі й треті півні": Мовознавець пояснив, що означає цей вислів (відео)

середа, 31 травень 2023, 5:40

Раніше півня називали "будима" - від слова "будити". Відомий вчитель та мовознавець Олександр Авраменко пояснив, що означає вислів "перші півні, другі, треті" та скільки їх взагалі є. Він в ефірі "Сніданку з 1+1" провів мовно-історичну екскурсію та роз...