Перевірте себе! Психологічний тест у картинці розповість, яка ваша найкраща риса характеру

Оберіть корону та дізнайтесь про домінуючу рису характеру. Читайте розшифрування внизу картинки, передають Патріоти України.

Корона 1. Рішучість. Вас нічого не може спинити перед досягненнями бажаних цілей. Навіть критика за спиной додає вам енергії у житті. Вам подобається ризик, так що ви без зайвих сумнівів рухаєтеся у напрямку всього нового.

Корона 2. Впевненість. Це чудова якість, з якою вам набагато легше жити. Ви завжди переконані у вірності рішень. Даєте влучні поради іншим людям. Продовжуйте в тому ж дусі!

Корона 3. Цікавість. Ви не можете прожити ні дня, не дізнавшись нової інформації у різних сферах життєдіяльності. Вам під силу будь-яке навчання та труднощі. Ви кайфуєте від цього процесу.

Корона 4. Терплячість. Ви здатні стримувати емоції, не вмієте кричати, навіть якщо надто злі на когось. Вмієте зберігати секрети. Також друзі обожнюють вас за те, що ви ніколи не скажете нічого поганого за спиною про інших.

Корона 5. Чесність. Ви ніколи не обдурите важливих для вас людей і завжди простягніть руку допомоги. Ви володієте даром передбачати майбутнє. Досить часто вам сняться віщі сни. .

Корона 6. Мудрість. Ви - чудовий наставник та ідеальний друг. Не залишите в біді ні вночі, ні вдень. Ваші життєві рішення завжди вірні

Незвичайний, але ефективний засіб для чищення матраца - лише 10-15 хвилин і плями немає

субота, 10 червень 2023, 21:14

На матраці можуть з’являтися різні плями, деякі досить стійкі. Однак не поспішайте йти в хімчистку: можна навести лад із матрацом і в домашніх умовах. Якщо діяти швидко, будь-які сліди можна легко вивести без пральної машини, передають Патріоти України...

Як відмити кухню до блиску? Секрети клінінгових компаній, які спростять вам життя

субота, 10 червень 2023, 17:12

Прибирання на кухні - це болюча тема для кожної господині. Як би ви не старалися, але періодично доводиться влаштовувати суботник з відмиванням кухонних шафок, витяжки, каструль, духовки та інших атрибутів сучасної кухні. Як показує життєвий досвід, та...