Перевірте себе! Що може означати номер квартири, в якій ви живете

Дім - це затишок, комфорт, місце, куди хочеться повертатися незалежно від того, де ви були. Але є деякі помешкання від яких так і віє неприємною енергетикою. У такому житлі люди відчувають дискомфорт і небезпеку, передають Патріоти України.

Перегляньте, під яким номером квартири ви проживаєте. Можливо справа в цьому?

Отже, для початку обчислюємо число квартири та дізнаємося, що воно означає. Розрахунок дуже простий: наприклад, квартира з номером 138 = 1 + 3 + 8 = 12. 1 + 2 = 3. «3» – це і є потрібний вам знак.

Цифра 1. Планета — Сонце. У такому помешканні панує радість і прагнення до життя. Дуже часто в ньому проживають творчі особистості.Така квартира наповнює її господарів енергією і радістю життя. У ній буде добре художникам, поетам, письменникам, журналістам. Сам будинок має вільну й безтурботну атмосферу. Порада власникам: наповніть квартиру світлом тут має бути багато світильників.

Цифра 2. Планета — Місяць. Інтуїція і споглядання. Квартира сприятлива для людей, які працюють з маленькими дітьми, для кухарів і музикантів. В такій квартирі має бути багато дзеркал, а ремонт виконаний в пастельних тонах.

Цифра 3. Планета Марс. Воля, рішучість, дія! Тут ледарі не приживуться. Власники цього помешкання активні люди, але от якщо руху в вашому житті буде занадто мало, усе навкруги почне ламатися. Господарі повинні бути в тонусі та в постійному русі, інакше застій енергії принесе хвороби. В дизайні має переважати червоний колір.

Цифра 4. Планета — Меркурій. Контакти. Це квартира людей, які не стоять на місці та вічно прагнуть подорожей. Відносини у такому помешканні мають бути максимально чесними, адже брехня зразу вилізе боком. Головне в інтер’єрі — об’єкти, пов’язані з інформацією: починаючи від телевізора і телефону, закінчуючи фотографіями на стінах. Що ж до кольорів, то тут повинно бути багато сірого й синього кольорів.

Цифра 5. Планета — Юпітер. Розширення. Тут все глобально: життя цієї квартири може бути пов’язане з політикою, наукою — все служить об’єднанню людей в ім’я якоїсь ідеї.Саме в такому помешканні ви знайдете велику бібліотеку! Акценти варто робити на пурпурних кольорах.

Цифра 6. Планета — Венера. Відпочинок, любов і комфорт. Мешканцям цієї квартири дійсно пощастило. Тут живуть або добрі та гостинні люди, або затяті скандалісти. Кольори в інтер’єрі повинні бути теплих кольорів. Часто власники таких квартир мають домашніх улюбленців.

Цифра 7. Планета — Сатурн. Суцільні випробування! Мешканці такої квартири нерідко бувають в скрутному становищі та відчувають різного роду обмеження. Щоб покращити становище: навчіться аналізувати свої вчинки й дії. Слідкуйте за харчуванням та займайтеся спортом. Переважний колір — темно-синій.

Цифра 8. Планета — Уран. Це квартира астрологів і ясновидців, матеріалісти тут не приживуться. Тут завжди багато гостей: рідних та друзів. Для її оформлення використовуйте яскраві райдужні кольори, і обов’язково повинен бути присутнім небесно-блакитний відтінок!

Цифра 9. Планета — Нептун. Вельми важка квартира! Добре в ній буде священникам, музикантам, морякам і екстрасенсам. Тут дуже легко загрузнути в нездійснених мріях і придбати багато шкідливих звичок. Речі в такій квартирі завжди пропадають.

Пюре стане вдвічі смачнішим за секунду! Ось який секретний інгредієнт треба додати

четвер, 2 лютий 2023, 17:10

Здавалося б, що може бути простішим за приготування звичайного пюре? Однак трапляється, що страва виходить не дуже смачною, причому без видимих причин, передають Патріоти України. То картопля "ніяка" на смак, то консистенція занадто водяниста… Щоб тако...

Те, що першим ви побачите на картинці, розкриє причину вашого занепокоєння і стресу

четвер, 2 лютий 2023, 16:09

Цей тест - один із способів, за допомогою якого люди можуть розкрити те, чого не знають про особистість, характер і долю. Він дозволить виявити причини, які змушують вас нервувати і тривожитися, передають Патріоти України. Почуття тривоги або пригнічен...