Перевірте себе! Те, що ви бачите на зображенні, може розповісти про те, яка у вас душа

Ви коли-небудь думали, скільки вам років? Багато людей вважають, що у нас є лише одне життя, і коли все скінчиться, нічого не залишиться. Але в багатьох традиціях є концепція, за якою душа може мати кілька життів, передають Патріоти України.

Навіть якщо ви не знаєте, у вас може бути молода душа. Або стара душа, яка тримає в собі мудрість сотень минулих життів.Уважно подивіться на зображення та скажіть, що ви побачили спочатку

Якщо ви побачили бабусю

Ваша душа вже пройшла довгий шлях. Напевно, ви така людина, яка не раз відчуває себе у цьому світі ніби не у своїй тарілці: ви надто мудрі для свого віку, і вам не подобається те саме, що й іншим.

Ви вже пройшли через усе це. Ваша душа дуже обережна, бо вона вже постраждала багато разів. Ви людина, яка піклується про себе, поважає себе і, перш за все, знає, чого вона хоче і чого потребує, і фокусується на цьому!

Не витрачайте час те що, що немає цінності. Ви навчилися відрізняти важливе від другорядного і навчилися фокусуватися тільки на важливому.

Можливо, життя для вас менш цікаве, ніж для молодих душ, але у вас є перевага: ви набагато ближче до досягнення справжньої мети вашого життя!

Якщо ви побачили дівчину

У вас молода душа, яка робить перші кроки у земному світі. Ви – той, хто завжди дивується цьому світу, хто завжди знаходить позитивні сторони у всьому.

У вас немає багато ран з минулих життів, і саме тому ви можете бути трохи наївним час від часу. Ви повністю віддаєтеся речам та людям, навіть ризикуючи отримати душевну травму. Для вас важливо відчувати та любити все, що у вас є!

Ви неймовірно цікава людина, ви завжди переслідуєте нові цілі. Погано те, що ви можете часто робити помилки, адже душа перебуває на стадії навчання.

Пухкий кекс на кефірі. Смакота до чаю за 5 хвилин + час на випічку!

понеділок, 2 жовтень 2023, 17:08

Пухкий і дуже смачний кекс на кефірі, який готується буквально за 5 хвилин (не рахуючи час на випічку). За цим рецептом готувати дуже просто, так як змішати всі продукти можна навіть без міксера, передають Патріоти України. У глибоку миску додаємо яйця...

Як покращити якість дзвінків і відбиток пальця: ТОП-5 лайхаків на Android, які спростять ваше життя

понеділок, 2 жовтень 2023, 16:07

У сучасному світі смартфони стали невід'ємною частиною нашого життя, допомагаючи нам залишатися на зв'язку, організовувати свій день та навіть розважатися. Однак, не всі користувачі знають про можливості своїх пристроїв, передають Патріоти України. На...