Перевірте себе! Те, що ви перше побачили на зображенні, розповість - імпульсивні ви або раціональні

Ви імпульсивні, запальні і вами рухають емоції? Або ви раціональні і готові протистояти будь-яким викликам із задіянням логіки? Оптична ілюзія, якою поділилися в TikTok, в змозі розкрити правду про вашу особистість, передають Патріоти України.

У своєму акаунті в TikTok авторка контенту на ім'я Сана (Sanah) регулярно ділиться особистісними тестами, кумедними фактами і оптичними ілюзіями з більш ніж 93 тисячами підписників.

Одна її досить-таки хитра оптична ілюзія, якою вона поділилася на платформі, може розповісти глядачам глибоко вкорінену правду про їх особистості на підставі того, що вони побачать на картинці першим.

Деякі користувачі були шоковані, не побачивши жодне з зашифрованих істот при погляді на картинку, бо і близько не зрозуміли, що взагалі відображено на екрані.

"Що ви побачили першим? — запитує Сана на початку відео, демонструючи підготовлений малюнок. — Чи була це мавпа, або ж це був тигр?"

"Дослідження показали, що якщо ви першим побачили мавпу, ви, зазвичай, більш емоційні і імпульсивні", — пояснює в ролику дівчина. "Якщо ж би в першу чергу побачили Тигра, ви більш логічні і раціональні", — продовжила вона.

Багатьох глядачів оптична ілюзія дійсно здивувала, бо те, що вони побачили і отримана ними інформація насправді поєднувалися з їх характером.

"Я знаю, що я емоційний", — прокоментував один чоловік. — Я майже впевнений, що всі першими побачили мавпу." "Я побачив тигра, але подумав, що це лев" — зазначив інший.

Правда були і ті, хто не зміг побачити ні мавпу, ні тигра, на яких вказувала Сана, ці люди повідомляли, що бачили зовсім інші речі.

"Хто-небудь бачив оленя або я один такий?",- запитав здивований коментатор. "Я побачив оленя з великими красивими рогами", — відгукнувся інший. Ще були ті, хто повідомив, що побачив на картинці дерева, змій, слонів і навіть балерину.

Попри те, що Сана не проводила аналіз сторонніх зображень, більшість тих, хто бачив мавпу і тигра, сказали, що оцінка їх особистості була точною. "Те, що ви сказали, є фактом», — погодився коментатор.

Зберете не одне відро урожаю! Чим підживити вишню навесні, щоб отримати багато плодів

вівторок, 21 березень 2023, 18:44

Ранньою весною потрібно підживлювати вишню, щоб пізніше отримати великий урожай. Чим удобрити вишню навесні - читайте в матеріалі ТСН.ua, передають Патріоти України. Найчастіше вишню удобрюють восени, але якщо ви цього не зробили, не варто засмучуватис...

Психологічний тест у картинці: Перша побачена фігура розповість, чого вам потрібно позбутися

вівторок, 21 березень 2023, 18:12

Швидкий тест у картинці розповість, від чого вам потрібно терміново позбавитися. Саме ця річ заважає отримати бажаного. Подивіться на картинку і читайте опис того, що ви побачили першим, передають Патріоти України. У вашому житті є люди, які нахабно ва...