Перевірте себе !Те, що ви побачили на картинці першим, розкриє таємниці вашої особистості

Всі ми сприймаємо світ по-різному, а тому живемо в абсолютно різних реальностях. Ваше бачення речей є чимось більшим, ніж просто форма, яку ви надаєте своїй реальності, а бачення навколишнього світу відкриває секрети, які переховуються у вашій підсвідомості, передають Патріоти України.

Цей тест відноситься до числа тих, що допомагають визначити, які деталі привертають увагу найбільше. А на підставі цього про людину можна дізнатися багато нового. Він умовно ділить світ на три сфери і кожного з нас можна з легкістю віднести до однієї з них. Ці сфери визначають підхід людей до існування та самореалізації. Все, що ви робите в житті, зводиться лише до трьох можливих категорій! І ця картинка ідеально підходить для психологічних цілей, оскільки проливає світло на розуміння життя. А ваша увага і сприйняття лише доповнюють його.

Отже, подивіться на картинку. Що зразу ж кидається вам в очі? Намагайтеся не думати, просто покладіться на свою інтуїцію.

Голова

Ви збираєте свою особистість по частинах немов головоломку. Ви не шукаєте, а самі намагаєтеся створити себе. Ваша мета — показати себе світові. Вам хочеться досягти успіху відразу в декількох різних сферах, щоб потім скласти їх як частини мозаїки і тим самим отримати ідеальний образ. З цією метою ви збираєте різні шматочки особистості, поєднуючи їх один з одним. Вони можуть бути реальними (зовнішніми): одяг, зовнішність, аксесуари, майно, соціальне коло, друзі і навіть друга половинка, що доповнює придуманий вами образ. Чи можуть носити абстрактний (внутрішній) характер: таланти, цінності, досвід, успіхи і спогади, які використовуються як елементи головоломки, з яких можна скласти образ ідеальної особистості. Проте це абсолютно непродуктивне заняття, оскільки будь-яка досконалість — ілюзія.

Ваш підхід до самореалізації орієнтований на зовнішній світ. Ви починаєте з визначення своєї сутності, а потім матеріалізуєте її з допомогою найрізноманітніших елементів. Ви хочете, щоб світ побачив ваше справжнє «я».

Головне при такому підході, щоб ваша мета полягала в отриманні визнання від оточуючих.

Мозок/Дерево

Ваша мета — постійне примноження знань. Вас відрізняє неймовірна цікавість. Щоб зрозуміти світ ви намагаєтеся дізнатися про нього якомога більше. Всі ваші дії і вчинки зумовлені саме цією тягою до нового. Вам подобається вчитися і досліджувати складні теми. Ймовірно, ви навіть захоплюєтеся теоріями змов і містичними явищами, і зі сторони вас можна охарактеризувати як особистість, яка відмінно орієнтується майже у всіх темах.

Психологія та її поняття не викликають у вас ніяких питань. Якби ви з’явилися на світ кілька тисячоліть тому, ви взагалі стали б філософом.

Кожна частинка отриманої вами інформації має вище призначення. І це призначення полягає в тому, щоб дійти до космічної істини. Ви ретельно зіставляєте і аналізуєте все, що вам вдалося дізнатися, немов детектив, робите позначки на стіні з метою відшукати зв’язки, знайти відповіді і вирішити загадку.

Ваша самореалізація носить внутрішній характер. Ви починаєте із зовнішнього світу, вбираєте максимум інформації, а потім намагаєтеся відповісти на внутрішні питання, які не дають вам спокою. Ви ігноруєте чужу думку, тому що думаєте лише про те, щоб зрозуміти свою сутність та сенс свого існування. Це ваша найбільша загадка.

Головне при такому підході не втратити своє «я». Ви — це не шукана вами відповідь, а той, хто сам ставить запитання.

Птахи і природа

Ви далекі від гри, в яку намагаєтеся грати. Ви не прагнете ні знайти, ні створити себе. Все, чого вам хочеться, це свободи, бути собою і насолоджуватися світом. У конкретний момент ви відчуваєте, що не вписуєтеся у своє оточення, а тому вас охоплює жага подорожей і дослідження цього чудесного світу.

Ви не можете довго перебувати в одному і тому ж місці. А усвідомлення тимчасовості всього лише ускладнює ваше занепокоєння, підстьобуючи бажання пробувати щось нове.

Ви не з тих, хто звик сприймати речі всерйоз. Вам подобаються вечірки, подобається весело проводити час і зрідка втрачати голову. А ще вам подобається бувати на природі. Ваше серце мріє про дослідження нових екзотичних місць всією земною кулею.

Досвід для вас цінніший за будь-які знання. Ви поглинаєте інформацію та матеріалізуєте різні її частини, проте всі ці знання дуже швидко зникають. Вони потрібні вам рівно до тих пір, поки допомагають створити певний досвід. А потім ви просто рухаєтеся далі.

Ваш підхід до самореалізації можна охарактеризувати як змішаний. Це поєднання внутрішнього і зовнішнього підходів з упором на розвиток. У міру вашого просування вперед ви пізнаєте себе. Однак ваша основна задача — зрозуміти себе і відчути світ навколо. Не важливо, якими вас будуть бачити навколишні або якою буде вища істина. Ви — просто мандрівник, що відправився на пошуки радості.

Головне при такому підході, щоб у процесі ви не нехтували своїми відносинами. Хоча в нашому світі все і носить тимчасовий характер, знайти сенс свого життя ви зможете тільки в тому випадку, якщо побудуєте і будете піклуватися про щось минуще.

Ніколи не удобрюйте цим город - популярні засоби, які насправді несуть шкоду

п’ятниця, 31 березень 2023, 18:57

Інтернет рясніє лайфхаками, чим підживити город, щоби отримати найкращий врожай. Але, як водиться, не всі із цих порад мають під собою реальне підгрунтя. Чимало лайфхаків не просто не корисні, а ще й можуть завдати серйозної шкоди. OBOZREVATEL зібрав т...

Обираємо огірки, які не гірчать - п'ять сортів, щоб виростити цього року

п’ятниця, 31 березень 2023, 18:54

Навесні розпочинається сезон городництва та садівництва. Багато хто заздалегідь купує насіння овочів, щоб можна було вчасно посіяти. Зокрема, намагаються підшукати сорти огірків, які не гірчать. Читайте про п'ять з них в матеріалі ТСН.ua, передають Па...