Перевірте себе! Тест у картинці визначить, що приносить вам справжнє щастя

Цінності - це ті принципи, ті найважливіші ідеали, які дають сенс нашому життю і допомагають нам вистояти у важкі часи, передають Патріоти України.

Психологічний тест допоможе вам зрозуміти, що ви цінуєте в житті, і що приносить вам відчуття щастя і задоволення. Подивіться на зображення і виберіть подарунок, який вам сподобався найбільше.

  1. Вам подобається визначеність і послідовність у житті. Ви цінуєте стабільність і порядок і вважаєте за краще багато часу проводити вдома, а не в товаристві з людьми. Найбільшу радість вам дарує стабільне життя і душевний спокій.
  2. Ви володієте гормоном щастя з самого народження. Вам не складає великих труднощів знайти джерело щастя, адже кожен день для вас — це маленьке свято, наповнене можливостями. Ви вмієте з простотою і легкістю ставитися до життя і бачити його виключно в яскравих фарбах.
  3. Щастя для вас — це те, що ви знайшли, те, чого ви досягли самостійно. Ваше щастя полягає в досвіді та досягненні цілей. У моменти, коли ваша робота приносить результат, ви почуваєтеся цілісною людиною.
  4. Ви щасливі, коли відчуваєте, що потрібні, що від вас залежить настрій друга чи близької людини. Коли ви допомагаєте іншим, ваша душа перебуває в гармонії та мирі.

Варто включити в раціон! Які продукти уповільнюють старіння мозку - результати нового дослідження

субота, 25 травень 2024, 21:30

Вчені з'ясували, які речовини у продуктах харчування здатні уповільнити старіння мозку.Про це пише ScienceAlert. Дослідники з Університету Іллінойсу та Університету Небраски-Лінкольна зіставили результати МРТ-сканування мозку та когнітивних тестів із с...

Як правильно тушкувати м’ясо: ТОП-4 нюанси, про які потрібно пам’ятати

субота, 25 травень 2024, 21:12

Тушене м’ясо - це смачно. До того ж воно набагато корисніше, ніж смажене. Але іноді в процесі приготування допускаються помилки, через які страва виходить не такою чудовою, як того хотілося б. Якщо ви хочете, щоб тушковане м’ясо виходило м’яким і соков...