Перевірте себе! Цей тест точно розповість про те, що потрібно вашій душі

Чого б ви хотіли більше всього на світі? Чого прагне ваша душа? На ці питання не так-то легко відповісти. Але цей тест допоможе вам зрозуміти найголовніше, передають Патріоти України.

Виберіть один символ, який найближчий вам до душі, й дивіться результати нижче.

Theth – Біль

Якщо ви вибрали цей символ це означає, що у вашому серці сумніви і розчарування. Ви повинні приборкати негативні думки, тому що саме вони вносять у ваше життя негатив. І головне пам’ятайте – всі негаразди зникають перед лицем радості.

Beth – Суворе випробування

Якщо ви вибрали цей символ, то швидше за все вам не вистачає сил і енергії. Може вам здасться, що в житті чорна смуга, але ви легко можете це виправити просто помінявши свою позицію. Налаштуйтеся на те, що ви самі королі своєї долі і все в ваших руках.

Cheth – Храм

Ви морально і духовно втомилися, вам необхідний спокій. Просто забудьте на якийсь час про всі свої проблеми і живіть сьогоденням. Відпустіть минулі невдачі й радійте кожному дню. У вашій душі не буде спокою, поки ви не навчитеся насолоджуватися життям.

Nun – Минуле

Якщо вас притягнув цей символ – це означає, що ви зациклені на минулому. Може ви кожен день згадуєте минуле, але запам’ятайте! Це найбільша помилка, яку ви робите. Постарайтеся прийняти минуле, як один з кроків до майбутнього і відпустити його.

Gimel – Захват

Ви повинні розуміти, що у вашому житті існує багато чого хорошого. Не зациклюйтеся на поганому і віддавайтеся потоку життя. Нехай все йде своєю чергою, а ви сміливо і енергійно слідуйте за своєю мрією.

Pe – Стабільність

Ваша душа вимагає видалити все зайве з вашого життя і “структурувати все полки” в нашому житті. Витрачайте менше часу на всілякі дурниці, приділіть час собі і своїм інтересам.

Pesh – Повернення

Прийшов час для повноцінного відпочинку. Ви вкрай перевантажені роботою, тому іноді не встигаєте відпочити і насолодитися життям у повній мірі. Зробіть паузу і озирніться, адже життя прекрасне.

Kuff – Святкування

Ви повинні навчитися радіти дрібним речам у вашому житті, будь це нове плаття або день народження друга. Якщо ви почнете помічати всі найдрібніші радості, тут же помітите, як легко вам живеться.

Цвіль відразу зникне: Який підручний продукт розпорошити на герметик у ванній

п’ятниця, 29 вересень 2023, 18:15

У ванній кімнаті через високий рівень вологості часто утворюється грибок. Особливо страждає від цвілі силіконовий герметик у душовій кабіні, проте його легко очистити, передають Патріоти України. Щоб позбутися плісняви, розпорошіть на герметик у ванній...

Оберіть ліхтар - і дізнайтесь, хто ваші найкращі помічники в житті

п’ятниця, 29 вересень 2023, 17:13

Підсвідомість знає набагато більше, ніж свідомість, це давно відомо. Але повідомляє нам інформацію вибірково, та й ми не завжди прислухаємося до внутрішнього голосу, передають Патріоти України. Тест-ліхтар допоможе вам прислухатися до своїх внутрішніх ...