Перевірте себе! Ця оптична ілюзія допоможе сказати, короткозорі ви чи ні

У візуальній головоломці приховані 4 цифри, які розробники спритно завуалювали в чорно-білому зображенні, що складається з кулястих фігур, передають Патріоти України.

Це зображення, що дозволяє перевірити свій зір, в змозі сказати чи потрібно Вам відвідати офтальмолога чи ні. Все тому, що число, яке ви побачите на зображенні, може визначити, короткозорі ви або далекозорі.

Так, якщо ви побачили число 3246, це означає, що ви, швидше за все, короткозорі і, можливо, страждаєте астигматизмом.

Астигматизм — це коли ваше око за формою більше схоже на м'яч для регбі, ніж на стандартний круглий футбольний м'яч, через що світло фокусується більш ніж в одному місці.

Подібне призводить до нечіткого зору, головних болів і зорового напруження. Якщо ви побачили 3240, у вас астигматизм, але ви не короткозорі.

І, нарешті, якщо ви побачили число 1246, то у вас, найімовірніше, тільки короткозорість, але немає астигматизму.

Змішайте мило та цей копійчаний аптечний засіб: Все вичистить до блиску - ванну, унітаз і душ

середа, 4 жовтень 2023, 18:44

Цей дешевий засіб відчистить усе: як легко позбутися вапняного нальоту та бруду з будь-яких поверхонь, передають Патріоти України. Дуже потужний та ефективний засіб для чищення будь-яких поверхонь від вапняного нальоту, застарілого жиру та бруду можна ...

Ви могли цього не знати: Як цукор допоможе приготувати саму хрустку запечену картоплю

середа, 4 жовтень 2023, 18:12

Запечена картопля – популярна у всьому світі страва. Його обожнюють за рум’яну золотисту скоринку, що покриває кожну скибочку, і за ніжний смак усередині, передають Патріоти України. Приготувати запечену картоплю просто, проте не завжди вона виходить і...