Перевірте себе! Улюблений шоколад розповість про ваш характер

Наші смакові переваги також можуть розповісти дуже багато про нас. Психологи розробили цікавий тест, де ваш улюблений шоколад зможе показати вам, на що ви здатні, передають Патріоти України.

Чорний шоколад

Ви дуже серйозна людина, яка завжди домагається свого. Вам не подобається, коли на вас намагаються тиснути або вказувати, що вам робити. Ви звикли самостійно приймати рішення і одна з ваших важливих і основних рис – повна незалежність і самоконтроль. Ви зможете допомогти будь-якою порадою і знаходите рішення проблеми, також вмієте незважаючи на труднощі йти вперед.

Молочний шоколад

Вам подобається вести активний спосіб життя, ви любите спілкуватися і маєте дуже багато друзів. Для вас не існує ніяких меж, від життя ви завжди намагалися брати все, що захочеться. Найголовніше для вас – емоції та враження, які ви намагаєтеся отримувати кожен день. Немає нічого гіршого для вас, ніж застій в сірому житті, що складається з однакових днів. Однак з вами таке відбувається рідко, адже ви завжди знайдете чим зайняти себе.

Білий шоколад

Ніжна і імпульсивна особистість, яка відрізняється невеликою інфантильністю, що завжди в міру і до місця. Ваша головна проблема – зайва доброта і прагнення всім допомогти, це робить вас занадто довірливою людиною, тому багато людей хочуть скористатися вами. Однак довго сидіти на вашій шиї все одно не вийде, тому що розпізнавати брехню у вас виходить досить швидко.

Секрет досвідчених господинь! Як розм’якшити затверділий сир

понеділок, 15 квітень 2024, 14:07

При тривалому зберіганні будь-який твердий сир почне покриватися кіркою, яку потрібно зрізати. Якщо ж неправильно зберігати продукт (наприклад, без плівки), він затвердіє і пожовтіє значно раніше, передають Патріоти України. Втім, перетворення на «камі...

Приготувати всім під силу! Домашня ковбаса зі свинини - смакота до Великодня

понеділок, 15 квітень 2024, 13:57

Після Великого посту християни святкують Христове Воскресіння та вживають багато смачних страв. Традиційно в це свято на столі повинна бути домашня ковбаса, передають Патріоти України. Домашня ковбаса — великодня страва, яку кладуть у кошик, щоб освяти...