Перевірте себе! Ваш улюблений напій розкаже, наскільки ви уважна та допитлива людина

Гарячий шоколад

Ваш рівень допитливості та уваги низький. Ви дуже спокійна людина, якій подобається отримувати все готове. Ви також любите багато спати. Світ навколо вас може впасти, і ви можете навіть не помітити цього, передають Патріоти України.

Кава

Ваш рівень допитливості та уваги можна вважати проміжним, вам подобається бути бадьорою людиною, працювати і робити щось для себе. Це дає вам величезне задоволення, особливо, коли ви робите кілька справ одночасно.

Чай

Ваш рівень допитливості й уваги високий. Знання й загадки життя мають для вас високий пріоритет. Ви досліджуєте все, намагаючись зробити цей світ ще кращим. Ви дуже самовпевнені, тому люди схильні ідеалізувати вас і відчувати, що ви особливі.

Пухкий кекс на кефірі. Смакота до чаю за 5 хвилин + час на випічку!

понеділок, 2 жовтень 2023, 17:08

Пухкий і дуже смачний кекс на кефірі, який готується буквально за 5 хвилин (не рахуючи час на випічку). За цим рецептом готувати дуже просто, так як змішати всі продукти можна навіть без міксера, передають Патріоти України. У глибоку миску додаємо яйця...

Як покращити якість дзвінків і відбиток пальця: ТОП-5 лайхаків на Android, які спростять ваше життя

понеділок, 2 жовтень 2023, 16:07

У сучасному світі смартфони стали невід'ємною частиною нашого життя, допомагаючи нам залишатися на зв'язку, організовувати свій день та навіть розважатися. Однак, не всі користувачі знають про можливості своїх пристроїв, передають Патріоти України. На...