Перевірте себе! Жінка сфотографувала тварину, але ніхто не може розкрити загадку знімка

Дівчина з США на ім'я Дженні Макміллан вже звикла до гостей з лісу на своєму задньому дворі, проте черговий відвідувач спантеличив не тільки жінку, але і тисячі користувачів мережі, передають Патріоти України.

Одного разу дівчина помітила за будинком рух і виглянула оцінити ситуацію. На задньому дворі мирно розгулювали олені, а один з них сховався за деревом, але щось тут було не так.

Жінка сфотографувала тварину, яка визирає з-за дерева, але її більше цікавило інше питання: де тулуб оленя?

Цей знімок американка завантажила в мережу і пост швидко став вірусним. Вона запевнила людей, що кадр не редагувався, тому загадка зниклого тіла стала ще привабливішою.

Люди почали пропонувати свої забавні припущення, що тільки додало популярності знімку. Деякі здогадалися, що олень стоїть на передніх лапах.

У той час як інші здогадалися, що тіло оленя було дуже коротким.

Зрештою, всі залишилися чесати в потилиці, не в силах зрозуміти, як фокус світла або перспективи можуть привести до чогось настільки дивного. Але, якщо хтось побачить оленя, що йде на передніх лапах, загадка нарешті буде розкрита.

Воїном чи мудрецем? Ким ви були в минулому житті - цікавий тест по картинці

середа, 7 червень 2023, 15:12

Цей психологічний тест розшифрує ваше минуле, передають Патріоти України. Виберіть картинку та швидко скажіть, що ви побачили на ній у першу чергу?

Це така смакота! Піца у мікрохвильовці без борошна- як приготувати перекус за 5 хвилин

середа, 7 червень 2023, 14:10

Піца в мікрохвильовці - це безпрограшний варіант для швидкого і смачного сніданку або перекусу в будь-який час доби. Для її приготування знадобиться всього кілька хвилин, а задоволеними залишаться всі, передають Патріоти України. Коли часу на підготов...