Перевірте себе" Зморшки на обличчі можуть багато розповісти про стан здоров’я

В усіх людей з віком з’являються на обличчі зморшки. Але мало хто знає, що їхнє місце розташування може багато чого розповісти, передають Патріоти України.

Вчені-лікарі часто стверджують про те, що будь-які зміни на обличчі свідчать про стан всього нашого організму. А ще певні ділянки безпосередньо пов’язані з певними органами та системи. І ми говоримо вам про те, що кожна зморшка на обличчі з’являється не просто так. Всі вони несуть певний сенс. Те ж стосується і пігментних плям.

1. Горизонтальні глибокі лінії на лобі

В народі ці зморшки отримали назву «лінії занепокоєння». Вони свідчать про те, що у вашому житті занадто багато стресів і різних думок, які вас тривожать. Дозволяйте собі відпочивати, робіть відпустки та розслабляйтеся. А ще ця ділянка обличчя пов’язана зі шлунком. Поява зморшок в цій зоні може свідчити про порушення в раціоні: занадто багато цукру, жиру чи дефіцит води можуть стати причинами.

2. Зморшки біля правої брови

Якщо у вас присутні вертикальні зморшки біля правої брови, скоріш за все у вас проблеми у функціонуванні печінки. Займіться цим органом: їжте більше листових овочів, фруктів, а також цілозернові продукти. Потрібно зменшити кількість солі та гострої їжі. Якщо ви відчуваєте гіркоту у роті, нудоту та біль у правому підребер’ї — негайно зверніться до лікаря.

3. Зморшки біля лівої брови

А ця зона відповідає за роботу селезінки. Зазвичай проблеми у її функціонуванні виникають, коли людина вживає занадто багато цукру. Замість солодощів та десертів почніть вживати сухофрукти — це смачна та корисна заміна.

4. Зморшки на переніссі

Вас може це здивувати, але у деяких людей зморшки дійсно з’являються на переніссі. Зазвичай їхня поява свідчить про сезонну алергію. Також такі зморшки можуть свідчити про дефіцит інтиму.

5. Зморшки в куточках очей

«Гусячі лапки» — ще одна популярна назва зморшок в куточках очей. Зазвичай вони пов’язані з віковими змінами в організмі, а також можуть свідчити про певні проблеми з зором. Потрібно робити розслаблювальну гімнастику на цю зону та менше сидіти за комп’ютером чи смартфоном.

6. Кола або мішки під очима

Темні синці під очима або мішки вказують на проблему з нирками. Більше їжте овочів та фруктів. Уникайте алкоголю та інших шкідливих звичок. Також це можуть бути набряки, тому можна спробувати робити масажі. Якщо ж це складає для вас дійсно проблему, то просто зверніться до лікаря.

7. Пігментні плями на щоках

Спершу варто зазначити, що пігментні плями з’являються тоді, коли ви довгий час перебуваєте на сонці без використання захисних засобів. Якщо ж такий пункт у вашому житті відсутній, то пігментні плями на щоках можуть свідчити про проблеми з харчуванням ти дихальною системою. Харчуйтеся корисними продуктами, й ні в якому разі не паліть цигарки.

8. Вугрі і шкіра на кінчику носа, яка лущиться

Вугровий висип на кінчику носа може вказувати на проблеми з циркуляцією крові. Якщо ж у вас ще й проблеми з тиском, то зверніться до лікаря. Ви маєте зрозуміти, що все це може призвести до проблем з серцево-судинною системою, тому не гайте часу. Уникайте алкоголю та вживайте в їжу продукти з вмістом корисних ненасичених кислот.

9. Зморшки в куточках рота

Ці зморшки свідчать про проблеми з товстою кишкою. Саме від цього органу залежить функціонування нашого організму. Просто додайте в раціон їжу, багату волокнами, і споживайте в достатній кількості вітамін D. Пийте достатньо води та не забувайте про спорт.

10. Зморшки сміху

Не бійтеся цих зморшок, адже вони вказують на те, що ви часто смієтеся. Якщо ж це не про вас, то варто задуматися над тим, що у вас можуть бути проблеми з підшлунковою залозою. Додайте в раціон чорницю, вишню, виноград, часник і шпинат.

11. Зморшки над верхньою губою

Ці зморшки з’являються далеко не у всіх людей, навіть у старшому віці. Зазвичай вони свідчать про те, що людина курить. Куріння заважає насичувати клітини в цій зоні корисними речовинами. Також це може бути свідченням про проблеми в селезінці. Вживайте коренеплоди, такі як ріпу та моркву.

12. Плями на губах

Плямам на губах може бути кілька пояснень. Вони можуть бути індикатором і поганого кровообігу (в цьому випадку рекомендується йога), і проблем з товстою кишкою, і слабкості печінки. Щоб з’ясувати їх появу точніше, доведеться пройтися по лікарях.

13. Подвійне підборіддя

Подвійне підборіддя є проблемою не лише людей з зайвою вагою. Воно свідчить про те, що м’язи втратили свій тонус та еластичність, тому потрібно додати у свій життєвий ритм фізичні вправи та їсти більше білків. А ще ця ділянка може свідчити про проблеми у функціонуванні щитоподібної залози. Тут допоможе цинк та зменшення в раціоні борошняних виробів.

Правильно обрати домашнього мурлику: Які породи кішок найласкавіші та найспокійніші

субота, 10 червень 2023, 9:40

Беручи додому кота, ми часто хочемо, щоби він був ласкавим та спокійним, любив сидіти на руках і багато мурчав. Гарантувати це не вдасться нікому. Кожен кіт – особистість зі своїм характером, який треба поважати і враховувати. Але деякі породи більш сх...

Варто просто обрати ключ! Простий візуальний тест, який допоможе визначити 2 головні риси характеру

субота, 10 червень 2023, 9:12

Наша підсвідомість влаштована дуже незвично: вона спрямовує наші дії, зберігає та організовує спогади, емоції, переконання та енергію, а також відфільтровує зайве. Тому вона є справжнім ключем до нашої особистості, передають Патріоти України. На картин...