Перевірте свій мозок! Якщо на цій картинці ви побачили всього кілька об'єктів - є проблеми

Дана оптична ілюзія стверджує, що може розповісти вам про стан вашого мозку тільки по тому, що ви можете побачити на цій вельми завантаженій різними деталями картинці, передають Патріоти України.

В соцмережі був опублікований пост з цією картинкою і написом: "Кажуть, якщо ви можете знайти на малюнку 7 осіб, 2 кішки та собаку, ваш мозок перебуває в хорошому стані. 6-теж нормально, 2 або 3 означають, що мозок потребує допомоги".

Багато користувачів, познайомившись із зображенням, швидко перейшли в розділ коментарів, щоб оцінити ілюзію, при цьому деякі відзначили, що їм знадобилося всього кілька хвилин для вирішення завдання, в той час як інші гарненько попітніли, щоб все розгледіти.

"Виконав за три хвилини, клянуся життям, лол", — написав один чоловік.

"Вау, це зайняло близько трьох хвилин часу, але після того, як я їх виявив, я завжди міг повернутися і побачити їх знову...", — додав хтось ще.

Частина людей при пошуку елементів на зображенні зіткнулися з проблемою, бо їм ніяк не вдавалося знайти двох кішок, попри те, що людей вони знайшли без особливих проблем.

"Я можу знайти 7 людей, але не тварин", — написав один інтернет-користувач.

«Я знайшов все, крім одного кота... Але я бачу пацюка", — додав інший.

"Найбільше часу у мене пішло на пошуки тварин", — написав черговий коментатор.

Деяким же людям головоломка відразу здалася чимось складним, тому вони просто відмовилися її вирішувати.

"Я просто занадто втомився, щоб щось там розглядати", — написала одна людина.

"У мене просто болить голова, коли я на це дивлюся", — додав інший.

Ну а якщо ви знайшли не всіх — дивіться зображення нижче і зрозумієте де вони ховались.


Господиням на замітку! Ніколи не періть постіль з цим засобом - через це простирадла жовтіють

субота, 3 червень 2023, 12:12

Біла постільна білизна - класика, але потребує правильного догляду. Щоб простирадла, наволочки та підковдри залишалися білими, не можна прати їх з відбілювачем. Цей засіб не позбавить вас плям, а лише викличе пожовтіння тканини, передають Патріоти Укра...

Смак, наче у пирога! Як приготувати млинці з ягодами, але без начинки

субота, 3 червень 2023, 11:56

Часто млинці наповнюють різноманітними начинками для додаткового смаку. Але можна піти й іншим шляхом. Як приготувати млинці з ягодами? Цікавий рецепт запропонували на YouTube-каналі SUPER KELINCHAK, передають Патріоти України. Він не потребує багато с...