Перфекціоніст чи дуже емоційна людина? Те, як ви схрещуєте пальці, може багато про вас розповісти!

Експерти з мови тіла стверджують, що то, як ви схрещуєте пальці на руках, може багато розповісти про вашу особистість, передають Патріоти України.

Цей висновок був зроблений на основі проведених нобелівським лауреатом досліджень, довів, що людський мозок ділиться на ліву і праву півкулю. Відповідно, люди схильні поводитися, виходячи з того, яка півкуля у них домінує. Хочете перевірити?

Складіть руки в замок і подивіться, де опинився ваш великий палець

Великий палець правої руки зверху

Те, як ви схрещує пальці, може багато про вас розповісти!

Ви емоційна людина. Від вас не приховати справжніх почуттів, як би хто не старався. Люди тому до вас і тягнуться, тому що ви здатні вгадати, що вони відчувають насправді. Ви мислите ширше, ніж більшість особистостей, і приймаєте правильні рішення. Люди відкриваються вам, так як ви випромінюєте тепло і викликаєте довіру. У відносинах ви можете запросто сказати, що відчуває ваша друга половинка, навіть якщо вона мовчить, тому у вас не виникає проблем з емоційним зв’язком.

Великий палець лівої руки зверху

Те, як ви схрещує пальці, може багато про вас розповісти!

Ви практична людина. Вас не дорікнути в тому, що ви приймаєте поспішні рішення. Перш ніж прийти до якого-небудь висновку, ви зважите всі за і проти. Вас так просто не обдуриш. Ви володієте вродженою здатністю розпізнавати брехню. Друзі та родичі нерідко звертаються до вас за слушною порадою. І в більшості випадків вони її отримують. Але це не означає, що ви надто серйозна людина. Навпаки, ваше почуття гумору здатне розвеселити кого завгодно! Людям подобаються ваші жарти і вони тягнуться до вас. В душі ви справжній романтик, який завжди знає, що сказати і в який момент.

Великі пальці поруч один з одним

Те, як ви схрещує пальці, може багато про вас розповісти!

Ви перфекціоніст по натурі і вимагаєте від інших такої ж зосередженості і відданості справі. Володіючи лідерськими якостями, ви нерідко ведете людей за собою. Але це не означає, що ви не звертаєте уваги на потреби оточуючих. Ви завжди вислухаєте думку інших людей і спробуєте зрозуміти їх точку зору, перш ніж прийняти рішення. Ваша чесність, відкритість і щирість обеззброює всіх і кожного. Ці ж якості ви цінуєте і в стосунках. Ви не соромитеся говорити зі своєю другою половинкою по душам і чекаєте, що вона теж буде з вами відкрита.

Психологічний тест по картинці: Виберіть чашку - і дізнайтесь, яка ви людина

субота, 9 грудень 2023, 17:09

Добра, чуйна, уважна? Оптимістка чи песимістка? Амбіційна і зі стрижнем чи пасивна та безініціативна? Відкритий екстраверт чи замкнута у собі соціопатка-домосідка? Усі ми люди різні. Усіх нас природа нагородила певними якостями, якими ми й відрізняємос...

Щоб взуття не ковзало: ТОП-3 несподіваних лайфхаків для зими

субота, 9 грудень 2023, 12:08

В Україну йде похолодання до -14 градусів, можлива ожеледь. У таку погоду буває важко встояти на ногах, оскільки взуття ковзає на льоду, але є перевірені лайфхаки, як цього уникнути, передають Патріоти України. "Телеграф" зібрав ТОП-3 несподіваних спос...