Перфекціоніст чи дитина в душі? Цей тест розкаже про вас всю правду

Вам потрібно просто обрати одну чашку, яка сподобалась найбільше, а тоді внизу прочитати розшифрування. Успіхів!

Чашка №1

Ви раціонально проявляєте свої емоції. У відносинах найчастіше буваєте щедрими і люблячими. Ви намагаєтеся повертати людям все бумерангом. Дружні стосунки зберігаєте на багато років, але якщо хтось зіпсує довіру, дружба моментально зникне. З вами ніколи не буває нудно, але ви не любите щоб хтось порушував зону комфорту і рідко виходите з неї. Слухаєте своїх родичів частіше, ніж це потрібно.

Чашка №2

Ви дуже добра і чуйна людина. З вами завжди присутня приємна атмосфера. Ви не любите відкриватися на повну перед малознайомими людьми і рідко йдете на конфлікт. Для вас не існує слова "перешкода" в досягненні цілей.

Чашка №3

Іноді люди називають вас занадто чутливим і вразливим. Ви занадто емоційна особистість, здатні переживати чужого горя і навіть забувати про свої проблеми в цей час. Вам подобається занурюватися в світ іншої людини, але ви іноді живете ілюзіями.

Чашка №4

Ви перфекціоніст, хочете тільки краще і в цю ж секунду. Але незважаючи на ці риси, ви дуже працьовита людина, що допомагає займати перші позиції і бути завжди на вершині. Здатність вигравати і виділятися - це ваша одна з головних особливостей.

Чашка №5

Ви в душі справжня дитина, яка дивиться на світ повними цікавості очима. Ви вірите в чудеса і готові загадувати бажання, коли падає зірка. Ви душа будь-якої компанії і люди люблять вас сильно і завжди готові прийти в скрутну хвилину.

Чашка № 6

Ви не любите підкорятися іншим, так би мовити бажаєте бути самі собі начальником по життю. Яскравий і невгамовний темперамент, загострене почуття справедливості часто штовхають вас в центр бурхливих подій

А ви це знали? Чи можна кип'ятити одну і ту ж саму воду двічі

вівторок, 23 липень 2024, 0:20

Чи замислювалися ви коли-небудь над тим, чому воду не можна кип'ятити двічі? Для чаю чи кави лікарі часто радять використовувати таку воду, яка кипіла тільки раз. Тобто чайник щоразу потрібно оновлювати, виливаючи залишки, передають Патріоти України. Л...

Знизити тиск в домашніх умовах можливо! ТОП-3 напої, які потрібно пити гіпертонікам

понеділок, 22 липень 2024, 23:20

Часто гіпертонію називають "тихим вбивцею", оскільки її симптоми настільки поширені, що люди плутають хворобу з перенапруженням чи втомою. Однак, якщо вони повторюються знову і знову, потрібно відвідати лікаря. А ще нормалізувати стан допоможуть деякі ...