Перше, що ви побачили, покаже, від чого вам треба терміново позбутися

Швидкий тест по картинці на інтуїцію допоможе розібратися, що заважає вам в цей момент для досягнення своєї мети, передають Патріоти України.

Тести на підсвідомому рівні вважаються найбільш правдивими, тому що проводяться інтуїтивно. Людина заспокоюється, зосереджується, вдивляється в запропоновану картинку і вибирає перше, що побачила.

Подивіться, будь ласка, на картинку, що перше ви побачили?

Кіт

У вашому оточенні абсолютно точно є люди, які використовують вас. Бажано обмежити з ними спілкування.

Око

Ви дуже обережна людина і часто через зайву пильність втрачаєте хороші шанси.

Дерево

У вашому житті абсолютно точно є справа, а може не одне, яке обтяжує вас, напружує і не приносить задоволення. Необхідно відмовитися від них на користь проєктів, якими ви по-справжньому зацікавлені.

Брова

В цей момент для вас надзвичайно важливі позитивний настрій і відсутність негативних емоцій. Вам варто захистити себе від усього, що може зіпсувати настрій.

Деруни, які не темніють: Ось що обов'язково потрібно додати до тіста

понеділок, 6 лютий 2023, 19:59

Найпростіша, смачна і ситна страва з картоплі - деруни. Готувати їх потрібно з жовтих сортів картоплі - ті, які ароматніші і краще розварюються. А для того, щоб деруни не були сірими і забитими, потрібно додавати тільки просіяне борошно, а в основу - ц...

Просто візьміть фарш та склянку кисломолочного сиру - рецепт смачних швидких котлет у духовці

понеділок, 6 лютий 2023, 19:44

Котлети завдяку додавання кисломолочного сиру в фарш виходять ніжними та соковитими. Але водночас сир в готових котлетах на смак не відчувається. Ще й до того такі котлети добре тримають форму та не розвалюються, передають Патріоти України.