Перше, що ви побачите на картинці, дасть відповіді на питання, які турбують вашу підсвідомість

Цей тест допоможе вам дізнатися, як жити далі. Подивіться на цю картинку і скажіть: що ви побачили в першу чергу? Якщо ви першим побачили, передають Патріоти України.

Жовте обличчя

Жовтий колір – це колір щастя і радості, а також дорогоцінностей, грошей, золота та добробут. Якщо вам першим впало в око саме це зображення, то це означає, що у найближчому майбутньому вас чекає успіх в улюбленій справі.

Жінку

Жінка – символ гармонії та порядку. Вам не треба нікуди поспішати, залиште все, як є, розслабтеся, насолодіться гармонією, яка є у вашому житті. І нікому не дозволяйте порушувати цю гармонію.

Лампочку

Лампочка – символ світла. Нині ви перебуваєте у пошуку себе. Не сходьте з обраного шляху й у вас все вийде. Якщо ви помітили якісь перешкоди у досягненні своєї мети, то зупиніться, зробіть паузу та наберіться сили, аби рухатися далі.

Оберіть свою! Чашка кави розповість про вашу головну рису характеру - тест із точністю 99%

неділя, 2 квітень 2023, 8:12

Багато з нас обожнюють цей чарівний напій. Кава дає нам бадьорість , заряджає енергією на весь день. Цей напій благородний і повинен бути в кожному домі, передають Патріоти України. Ви повинні бути в усьому найпершою і найкращою. Саме до цього ви прагн...

Урожай буде раннім і дуже великим! Чим підживити огірки для миттєвого росту

неділя, 2 квітень 2023, 7:50

Вже на початку травня, а у південних регіонах України - наприкінці квітня городники починають висаджувати огірки у відкритий ґрунт. Корисні та смачні огірки багаті вітамінами А, РР, Е, Н та мають у складі кальцій, залізо натрій, каротин, хлорофіл, магн...