Перше, що ви побачите на цьому зображенні, розповість про те, як добре ви знаєте себе

Наскільки добре ви знаєте себе? У кожної людини є приховані риси, які ми не помічаємо чи не хочемо помічати. Цей тест допоможе вам дізнатися про приховані риси вашої особистості, передають Патріоти України. Що ви побачили першим?

Кішка

У вас часто спливають у голові грандіозні плани. Це добре, але дуже часто ви забуваєте про деталі та нюанси. У вас велике серце, і іноді люди можуть зловживати вашою добротою, тому варто дуже ретельно вибирати друзів, щоб уникнути неприємних ситуацій в майбутньому!

Ви чуттєва людина. Ви схильні ідеалізувати життя, іноді ви не звертаєте уваги на реальний світ, а також те, що вас оточує. Ви літаєте у хмарах. З одного боку, це непогано, тому що у світі багато романтичних людей, але, з іншого боку, за цією романтикою ви забуваєте про реальний світ з усіма складнощами та розчаруваннями. Не забувайте, іноді, приземлятися, інакше життя стане суцільною гонкою, повною перешкод.

Собака

Ви дуже спокійна людина, і всі ті, хто поруч із вами, почуваються за непорушною стіною і завжди раді бути з вами. Вам не подобаються зайві слова, ви рефлексивні та креативні. Але є одна річ, над якою ви повинні працювати: ви не приділяєте достатньої уваги близьким людям.

Щоб вирішити цю проблему, іноді варто виявляти навіть незначні ознаки уваги до тих, хто не байдужий до вас, і тоді всі будуть щасливі! У вас є своє бачення світу, і навіть близькі вам люди іноді не можуть вас зрозуміти. Але це не так важливо, головне завжди залишайтеся собою!

Простий тест для визначення емоційного стану. Точність 98%!

середа, 31 травень 2023, 11:12

Перед тим, як розглядати картинку, закрий очі. Зроби три глибоких вдихи і зосередься на внутрішньому стані. Ти можеш відчувати себе трохи роздратованим, нудьгуючим, скривдженим, передають Патріоти України. Якщо це так, то не намагайся насильно це зміни...

Ефект вразить! Як відмити кухню від липкого жиру - бюджетний лайфхак

середа, 31 травень 2023, 10:15

Під час приготування жирні бризки летять всюди, поверхні і стіни кухні часто покриваються липкими плямами, які просто теплою водою вимити не так і просто. Звісно, зручно найняти клінінг чи взяти у допомогу в прибиранні паровий пилосос, проте це не бюдж...