Перше слово, яке спадає на думку при погляді на картинку, розповість, наскільки самотньо ви почуваєтесь

Про яке слово ви подумали, як тільки ви подивилися на картинку: "мишка", "мошка", "мушка" чи "мішка" (хоч це не українське слово, але ми часто чуємо та використовуємо його)? У психології є цікавий і швидкий тест, який розповість, чи почуваєтеся ви самотньою людиною і наскільки. З розшифровкою вашого вибору можна ознайомитися нижче, передають Патріоти України.

Ви побачили слово «мишка»

Ви не відчуваєте себе самотньо, навіть коли навколо нікого немає поряд. Вам дуже подобається бути наодинці з собою і занурюватися в потаємні думки, просто насолоджуватися тишею або ж цікавою книгою. Кажучи відверто, велика кількість людей вас просто стомлює і дратує.

Ви побачили слово «мошка»

Любите бути в центрі уваги й радієте, коли є душею компанії. Життя без друзів здається вам нестерпним і самотнім. Навіть за колегами ви шалено сумуєте, перебуваючи у відпустці або відрядженні, бо з ними можна вдосталь попліткувати й дізнатися багато цікавого про життя інших людей. Поки поруч з вами знаходиться хоч хтось, з ким можна поговорити – ви не замислюєтеся про самотність.

Ви побачили слово «мішка»

У вас є багато знайомих і друзів, але по-справжньому комфортно ви почуваєтесь лише в компанії коханого. Всього лише одна потрібна людина дарує вам відчуття щастя і здатна замінити геть усіх. А ось якщо на якийсь час ви розлучаєтеся – ніхто більше не має снаги вас підбадьорити й відвернути від сумних думок.

Ви побачили слово «мушка»

Ви не почуваєтесь щасливо у будь-якій компанії. З будь-яким знайомим або навіть з другом ви шалено самотні, як ніби ніхто вас не розуміє або не хоче зрозуміти. У вас склалося стійке відчуття, що в будь-якому суспільстві ви – «біла ворона», якій тут не місце. Можливо, ви ще не зустріли свою людину.

Як без зайвих зусиль відчистити сковороду від накипу - найпростіші способи

субота, 3 грудень 2022, 6:52

На жаль, не існує єдиного універсального засобу, який дасть змогу очистити сковорідку від накипу. Адже такі кухонні поверхні мають різні покриття. У такому випадку способи й методи будуть різними. І якщо, наприклад, один засіб допоможе ідеально відмити...

Це така смакота, не відірватися! Як приготувати золотисту картоплю по-селянськи без духовки

субота, 3 грудень 2022, 6:29

По-селянськи - один з найулюбленіших способів приготування картоплі. Утім, існує спосіб, який дозволяє приготувати картоплю по-селянськи без випікання в духовці - її можна просто посмажити на сковороді. Головне - попередньо зварити картоплю, щоб вона в...