П’ять хвилин і все готово: Як швидко помити чавунні батареї між секціями

Миття батарей, особливо чавунних, де є секції, - справа не з найпростіших, адже просто ганчіркою важко протерти все. Разом і виходить, що на вигляд батарея чиста, а от між секцій ховається багато пилу і бруду. Однак цю проблему можна легко вирішити, якщо знати невеликий лайфхак, передають Патріоти України.

Ефективним методом, який впорався лише за 5 хвилин, поділилося видання belnovosti. Зазначається, що завдяки цьому лайфхаку батареї можна буде відмити, не докладаючи особливих зусиль.

Як помити чавунні батареї

Перш ніж приступати до миття батареї, приготуйте тазик або великий контейнер, місткість з пульверизатором, мило та пензлик для фарбування батареї. Всі ці інструменти знадобляться вам під час прибирання. Що робити далі:

  • Під батарею поставте таз чи контейнер.
  • Після цього в пляшці з пульверизатором зробіть мильну воду.
  • Потім побризкайте мильним розчином батарею і почистьте її пензлем для фарбування. Зазначимо, що вигнута ручка пензлика допоможе ретельно промити всю батарею, адже нею можна потрапити у важкодоступні місця.
  • Наприкінці побризкайте все чистою водою, щоби все змити.

Сім жестів видають, що людина бреше - як розпізнати обман за кілька хвилин

четвер, 8 червень 2023, 18:44

Брехню співрозмовника можна розпізнати по його тілу. Зазвичай під час обману людина нервується, відчуває провину і дискомфорт. Неприємні емоції видають її рухи, передають Патріоти України. Ці жести часто залишаються без уваги, а знервований співрозмовн...

Спонтанні пригоди чи обдумані плани?  Що по-справжньому приваблює вас. Тест

четвер, 8 червень 2023, 18:07

Цей тест допоможе вам дізнатися про себе більше, передають Патріоти України. Просто погляньте на картинку, яка зображена вище, та скажіть, що ви побачили на ній у першу чергу? Обличчя вусатого чоловіка. Ви природжений лідер. Люди вам довіряють і охоче ...