П’ять хвилин і все готово: Як швидко помити чавунні батареї між секціями

Миття батарей, особливо чавунних, де є секції, - справа не з найпростіших, адже просто ганчіркою важко протерти все. Разом і виходить, що на вигляд батарея чиста, а от між секцій ховається багато пилу і бруду. Однак цю проблему можна легко вирішити, якщо знати невеликий лайфхак, передають Патріоти України.

Ефективним методом, який впорався лише за 5 хвилин, поділилося видання belnovosti. Зазначається, що завдяки цьому лайфхаку батареї можна буде відмити, не докладаючи особливих зусиль.

Як помити чавунні батареї

Перш ніж приступати до миття батареї, приготуйте тазик або великий контейнер, місткість з пульверизатором, мило та пензлик для фарбування батареї. Всі ці інструменти знадобляться вам під час прибирання. Що робити далі:

  • Під батарею поставте таз чи контейнер.
  • Після цього в пляшці з пульверизатором зробіть мильну воду.
  • Потім побризкайте мильним розчином батарею і почистьте її пензлем для фарбування. Зазначимо, що вигнута ручка пензлика допоможе ретельно промити всю батарею, адже нею можна потрапити у важкодоступні місця.
  • Наприкінці побризкайте все чистою водою, щоби все змити.

Творить дива! Як попередити появу плісняви в оселі за допомогою одного засобу

субота, 28 січень 2023, 8:12

Пліснява є епіцентром розповсюдження токсинів і алергенів. Вони є небезпечні для здоров’я. Зокрема, для системи органів дихання, передають Патріоти України. Позбавитись від плісняви буває дуже важко. Ви її видаляєте, а вона знов з’являється знов. Основ...

Це така смакота! Як приготувати соковиті курячі стегна - варіант нашвидкуруч

субота, 28 січень 2023, 7:48

Стегна - це дуже м'ясна частина курячої тушки. Тому вони ідеально підходять для запікання. А для соковитості і хрусткої скоринки варто приготувати маринад, соус, а також додати овочі, передають Патріоти України. Ідея приготування соковитих курячих стег...