П'ять корисних продуктів на сніданок зроблять вас гладкішими

Якщо ті українці, які дотримуються режиму здорового харчування, на сніданок випивають келих вітамінного коктейлю, то більшість впевнені в тому, що сніданок повинен бути найбільш калорійним прийомом їжі за день.

Фахівці у галузі харчування, попереджають, що не всі продукти можна їсти у великій кількості навіть на початку робочого дня. Вони назвали п'ять продуктів, через які можна швидко набрати вагу, пише Eat This, Not That.


Кавові напої. Кава, в якій є вершки та штучні підсолоджувачі, додає калорій. Тому регулярно такі напої вживати не варто. Відомо, що кава з подібними добавками пов'язана зі збільшенням ваги та накопиченням жиру на животі.

Вівсяна каша. При додаванні родзинок або банана, а також цукру, ви легко можете отримати понад 500 калорій з простих вуглеводів. До того ж ці вуглеводи дуже швидко засвояться і ви незабаром знову відчуєте голод. Крім того, вони викликають сплеск рівня інсуліну, який зупиняє спалювання жиру та сприяє збільшенню кількості жиру в ділянці живота.

Яєчня-бовтанка. Проблема із вживанням яєць виникає тоді, коли їх змішують із олією. І це додає сотні зайвих калорій у страву. Краще під час смаження розподіляйте олію по сковороді за допомогою пульверизатора.

Булочки. Круасани, кекси, булочки — це лише кілька видів випічки на сніданок, які можуть спричинити небажаний жир на животі. Це пов'язано з тим, що такі продукти пройшли сильну обробку і містять рафіновані вуглеводи, що сприяють збільшенню ваги. Крім цього, у випічці багато доданого цукру, і вона калорійна.

Пластівці для сніданку. У них у великих кількостях містяться рафіновані вуглеводи та доданий цукор. І це безперечно може призвести до збільшення обхвату талії.


Психологічний тест: Як ви виглядаєте в очах оточуючих? Точність 97%

понеділок, 2 жовтень 2023, 11:12

Виберіть кота на зображенні, який найбільше вам імпонує, і дізнайтеся відповідь, передають Патріоти України. Перед людьми ви посміхаєтесь і завжди вітаєтесь першими. В очах людей, ви – ніжна особистість, яка часто думає про інших. З незнайомцями ви, як...

Як часто потрібно чистити матрац та що робити, якщо на ньому утворилася пліснява

понеділок, 2 жовтень 2023, 10:56

Яким би дорогим та високотехнологічним не був ваш матрац, ви все одно ризикуєте стикнутись з такою проблемою, як пліснява в ньому. Через свою пористу структуру він може накопичувати вологу, в якій спори пліснявих грибів будуть почуватись пречудово. Але...