П'ять найпоширеніших помилок при тривалому зберіганні картоплі - запам'ятайте їх та не повторюйте!

Коли вже зібрано врожай картоплі, городники мають правильно підготувати його до тривалого зберігання, передають Патріоти України.

Автори каналу «Дача. Сад та город» назвали основні помилки, яких припускаються при зберіганні врожаю.

Усі сорти мають зберігатися однаково. Ні, картопля ранніх сортів має бути спожита до листопада. Її потрібно вживати у першу чергу.

Можна зберігати картоплю низької якості. Ні, клубні з червоточинами чи надрізами не перезимує. Зберігати варто лише повністю здорову та цілу картоплю.

Картоплю можна зберігати разом з будь-якими овочами. Ні, лише з буряком.

Картоплю можна зберігати будь-де. Ні, клубні мають правильно зберігатися. Якщо у вас картопля лежить на балконі або в лоджії, в жодному разі не залишайте мішки неприкритими.

Не можна перебитари картоплю взимку. Ні, це робити потрібно — так можна вчасно позбуваєтеся бульб, що розкладаються та гниють, вони можуть зіпсувати весь урожай.

У шафі буде пахнути, як в дорогому спа - дешеві та прості методи, які працюють

середа, 29 листопад 2023, 8:15

Якщо хоч раз ви стикалися з проблемою затхлого запаху речей, які лежать у шафі якийсь час, ця стаття точно для вас. Раніше ми розповідали, як вивести плями з одягу, скориставшись бюджетним продуктом. Сьогодні поговоримо про те, як зберегти свіжість реч...

Ви будете здивовані! Ці п'ять "корисних" продуктів насправді шкодять здоров'ю

середа, 29 листопад 2023, 7:55

Лікар розповів про п'ять продуктів, які всі вважають корисними, а вони насправді такими не є і підвищують цукор у крові, передають Патріоти України з посиланням на TikTok доктора Міджа Брауна. Які продукти підвищують рівень цукру в крові . Зазначимо,...