П’ять правил етикету для використання смартфона, які має знати кожен

Смартфони пронизали кожну частину нашого життя, тому важливо встановити деякі основні правила, коли доречно користуватися телефоном на роботі, удома та в громадських місцях.

Інколи ми не справедливо витрачатимемо більше часу на взаємодію з нашими телефонами, ніж на реальний світ навколо нас.

Зрештою, наші смартфон заміняють нам живе спілкування, а деякі не відкладають гаджет навіть під час спілкування з рідними та друзями (не робіть так).

Це не тільки порушує правила етикету, деякі люди можуть скласти про вас погане враження, щоб уникнути неприємних ситуацій, вам слід дотримуватись кількох простих речей.

Для телефона є перерви

Надмірне використання мобільного телефону на роботі може заважати продуктивності, тому використовуйте ваш гаджет на перервах, адже коли ви на роботі, вам платять не за це. Також не використовуйте свій телефон на зустрічах, якщо це не пов’язано з нарадою

Якщо вам потрібно зробити особистий дзвінок або мати свій телефон під рукою для екстреної ситуації, попередьте свого менеджера заздалегідь. Таким чином на роботі не будуть осудливо дивитись, якщо ви збираєтеся використовувати свій смартфон.

Не беріть телефон з собою у туалет

Незалежно від того, де ви знаходитесь, в публічному місці або вдома, це важливе правило етикету мобільного телефону. Це може бути грубо як для людини на іншому кінці зв’язку, так і для тих, хто користується туалетом. Ваш співрозмовник не має знати, що він перебуває з вами у ванній кімнаті.

Телефону не місце у ліжку

Якщо ви перебуваєте у стосунках, наполегливо подумайте про заборону смартфонів у своєму ліжку. Ви повинні обійматися та насолоджуватися щастям з вашою коханою людиною, а не копатися в оновленнях соціальних мереж чи писати іншим людям. Навіть можете перенести свої телефони заряджатися на ніч в іншу кімнату.

Вимкніть звук або користуйтеся навушниками

Ви можете жити з сусідами по кімнаті чи коханою людиною, знайте, що дім — це місце, де кожен повинен мати змогу відпочити. Не грайте в ігри на смартфоні з увімкненим звуком і не відповідайте на дзвінок у тій самій кімнаті, коли хтось інший намагається розслабитися або заснути.

Відкладіть телефон під час зустрічей

Якщо ви гуляєте з другом, попередьте людину заздалегідь, що ви чекаєте важливе повідомлення або дзвінок. Загалом, це не ввічливо тримати свій погляд на телефоні під час вечері, сніданку або обіду, але є надзвичайні ситуації які можуть мати виняток.

Ви можете просто коротко пояснити подрузі, що відбувається, щоб вона зрозуміла, чому спілкування варто перервати. Тоді, коли ви отримаєте телефонний дзвінок або текстове повідомлення, не забудьте перепросити перед своїм другом, перш ніж продовжити відповідати на нього.

Крім того, не кладіть свій гаджет на стіл це просто додає вам спокуси швидко зазирнути, тому тримайте телефон у сумці, щоб уникнути поганої звички.


Психологічний тест: Виберіть пелюстку і ви дізнаєтеся, що на вас чекає в коханні в найближчому майбутньому

понеділок, 2 жовтень 2023, 7:07

Гадання на ромашці - традиційний спосіб дізнатися любить чи не любить. Ризикніть! І ви дізнаєтеся чого ж ви можете чекати в романтичних стосунках в найближчому майбутньому, передають Патріоти України. Психологи розшифрували ваш вибір:. На даний момент ...

Позбавляємось духу "руского міра": Чим замінити суржикове слово-паразит "тіпа" - запам'ятайте варіанти

понеділок, 2 жовтень 2023, 5:25

Мабуть, кожний українець має у своєму лексиконі слова-паразити, яких важко позбутися по одній лише причині. Мовляв, не знають як сказати інакше. . Відомий блогер та популяризатор української мови Андрій Шимановський запропонував українські відповідник...