П'ять відтінків волосся, які будуть наймоднішими цієї весни

Карамель та поцілунок сонця

На носі весна. Майже всі жінки задумуються, як оновити, освіжити свою зовнішність. Перше, що спадає на думку - волосся. Хтось змінює стрижки, а хтось експерементує з кольорами.

Стилісти виділяють п'ять відтінками волосся, які будуть модними 2023 року.

У моду повернувся рудий колір волосся. Найпопулярнішим буде мідно-коричневий відтінок. Тільки це не кричущий мідний колір, а дуже тонкий, теплий і ніжний. Ви можете зробити цей колір світлим або темним. Це допоможе підібрати відтінок, який ідеально підходить до вашого обличчя.

Найпопулярнішим буде мідно-коричневий відтінок

Модне фарбування 2023-го важко уявити без теплого каштанового відтінку. Стилісти називають цей колір волосся "дорога брюнетка". Теплий каштановий дійсно дуже популярний, пасує майже всім. Тільки ніяких холодних ноток – акцент потрібно робити саме на теплі тони.

У моді буде теплий каштановий відтінок

У моді буде карамельний блонд. Це універсальний колір волосся, який підходить практично всім жінкам, тому заслуговує на особливу увагу. А все завдяки чудовому балансу між холодними і теплими відтінками. Цей природний блонд стане знахідкою для тих, хто давно мріяв освітлити волосся, але не готовий до кардинальних кроків.

Модний відтінок блонду – карамельний

Ще одне фарбування 2023-го – це "Поцілунок сонця". В основі цього кольору – сонячні і маслянисто-золоті тони. Вони стануть величезним трендом для весни і літа.

Модне фарбування 2023-го "Поцілунок сонця"

У моду повертається чорний колір волосся. Він підійде далеко не всім, тому перед фарбуванням порадьтеся з колористом, який саме відтінок чорного пасуватиме. Темне волосся може візуально робити шкіру обличчя білосніжнішою, сяючішою, а до загалонього образу додасть темпераменту.

У моду повертається чорний колір волосся


Психологічний тест: Виберіть чашку на картинці - і дізнайтесь, яка ви людина

неділя, 26 березень 2023, 21:12

Добра, чуйна, уважна? Оптимістка чи песимістка? Амбіційна і зі стрижнем чи пасивна та безініціативна? Відкритий екстраверт чи замкнута у собі соціопатка-домосідка? Усі ми люди різні. Усіх нас природа нагородила певними якостями, якими ми й відрізняємос...

Попрощайтеся з жиром та накипом! Секрет чистих сковорідок від англійських господарок

неділя, 26 березень 2023, 17:08

Чи бувало таке, що помив увесь посуд, але тут на очі трапляється брудна сковорода? Довге та часте її використання залишило на посуді накип та жир від м’ясних страв, передають Патріоти України. Проте англійські господині вигадали спосіб, як відмити сков...