Підошва праски стане, як нова: ТОП-3 екоспособи очистити прилад від нагару

Практично у кожному домі є незамінний помічник, завдяки якому речі виглядають охайними. Існують лайфхаки, що дозволяють зробити прасування вдвічі швидше, проте варто часом неправильно виставити температуру на прасці або залити неочищену воду з-під крана - на приладі з’являється нагар або накип, передають Патріоти України.

Подолати такі проблеми можна досить просто за допомогою засобів, що є в кожному домі. А лайфхаками поділилися на порталі "Бєлновини".

Як очистити праску від нагару

Сода

Цей порошок добре очищає поверхню від нагару. Для застосування засобу необхідно розвести соду з водою до стану пасти, після чого почистити нею холодну поверхню праски. Коли від нагару не залишиться і сліду, досить просто прибрати розводи і сліди від соди вологою і чистою губкою.

Оцет

Ганчірка, змочена оцтом, також відмінно відтирає нагар з підошви праски. Попередньо нею можна накрити забруднену поверхню на пару годин і коли нагар відкисне – потерти.

Мило

Від проблеми допоможе позбутися господарське мило, проте – лише зі свіжими забрудненнями. Для цього необхідно розвести столову ложку натертого мила з водою та нанести на брудну підошву. За 15 хвилин просто протерти праску.

Психологічний тест! Ваш стиль тримання телефону розкриє вашу справжню сутність

понеділок, 20 травень 2024, 19:12

Пропонуємо цікавий тест на визначення особистості. Те, як ви тримаєте телефон, розкаже усю правду про вас. . Цей тест на визначення вашої манери тримати телефон може багато чого розповісти про ваші інтереси, характер, поведінку, сильні та слабкі сторон...

Перевірте себе! Психологічний тест за картинкою, який розповість про ваше майбутнє

понеділок, 20 травень 2024, 18:12

Психологічні тести - це вдала розвага, аби трохи відволіктися та розслабитися і в той самий час дізнатися про себе дещо новеньке. У новому завданні пропонуємо вам погадати на своє майбутнє у новому році. Деталі. На картинці зображено шість різдвяних ку...