Підживіть помідори томатною пастою - вони вмить заплодоносять і не хворітимуть (відео)

Під час цвітіння томати витрачають багато енергії та живлення із ґрунту, і в цей час їх було б непогано підгодувати для підвищення врожайності, передають Патріоти України.

Автори одного з youtube-каналів радять не використовувати «хімію», а виключно натуральне підживлення.

Підкормка, що рекомендується ними, допоможе томатам наростити потужну кореневу систему, підвищить імунітет, призведе до того, що стебла томатів стануть товстішими, а плоди почнуть активно зростати, внаслідок чого врожайність підвищиться.

«Підживка дуже проста і органічна. Вона добре засвоюється рослинами, корисна для ґрунтової мікрофлори та помідор», — запевняють фахівці.

Таке підживлення дасть рослинам безліч поживних речовин. Це і мінеральні речовини — калій, фосфор, магній, кальцій, різні амінокислоти, вітаміни та інші стимулюючі ріст та плодоношення речовини. Для приготування підживлення знадобиться томатна паста, але обов'язково без солі.

Як готується підживлення, дивіться у продовженні відео.

Під силу навіть недосвідченим городникам - прості секрети чудового врожаю кабачків

неділя, 3 липень 2022, 12:07

Соковиті ніжно-зелені кабачки, багаті на вологу та цінні мікроелементи - невід'ємний атрибут кожної дачної ділянки. Вирощування кабачків абсолютно не складно і під силу навіть недосвідченим овочівникам, передають Патріоти України. Урожай приємно здивує...

Лафйхак для городників: Додасте пiв склянки попелу - і помідорами та перцем будете ділитися з сусідами

неділя, 3 липень 2022, 11:27

В кожного господаря свій досвід вирощування помідорів та перцю, але городник Віталій Поймало з Вінниччини вирішив поділитись власними секретами, в ефективності яких переконується вже не один рік, передають Патріоти України. «Садячи розсаду цих культур,...