Пілот назвав найкраще місце в літаку для тих, хто боїться літати

Якщо автобусом чи поїздом до бажаного місця відпочинку дістатися аж ніяк не вийде...

Пілот приватної авіакомпанії Джонні Ноулсон назвав найкраще місце в літаку для пасажирів, які бояться літати й переживають через турбулентність. Про це повідомляє видання Daily Express, передають Патріоти України.

Так, за словами пілота, місця, де найменше трясе, розташовані на рівні крила авіалайнера. "Перебуваючи ближче до центру літака, ви будете відчувати його плавний рух, навіть якщо в цей момент на нього будуть впливати підйомна сила, крутний момент, вітер, гравітація, опір та багато іншого", – запевнив Ноулсон.

Раніше інший співробітник авіаційної галузі зазначав, що найменше турбулентність відчувається, коли пасажир вибирає крісло в передній частині літака. Тому, за його словами, ці місця ідеальні для нервових пасажирів.

З архіву ПУ. "Не мийте сиру курку!": Американські експерти попереджають про небезпеку харчового отруєння

субота, 11 липень 2020, 15:00

Куряче м'ясо домогосподарки перед приготуванням зазвичай миють під проточною водою на своїй кухні. Але такі дії можуть мати серйозні негативні наслідки. Експерти з американського Центру з контролю і профілактики захворювань (CDC) пояснили, чому ніколи ...

Терміново включайте до меню: Вчені розповіли, як яблука впливають на серцево-судинні захворювання

п’ятниця, 10 липень 2020, 14:56

Іспанські вчені з Університету Ровіра і Вірхілій виявили переваги вживання червоних яблук для профілактики серцево-судинних захворювань, передають Патріоти України. З іншого боку, дослідження підтвердили, що вони благотворно впливають на рівень ліпідів...