
Масло кімнатної температури, змішайте зі сметаною і борошном, додайте розпушувач. Можливо борошна знадобиться більше або менше. Дивіться, щоб тісто вийшло м’яким і не липло до рук.
На півгодини поставте тісто в холодильник.
Потім розкачуємо не дуже тонке тісто, формочками видавлюємо, опускаємо в цукор і складаємо на деко, застелене пергаментним папером.
Запікати, поки не зарум’яниться при температурі 180-200 ° С.
Якщо ви не хочете з цукром, можете вмочати в кунжут, мак, насіння, а можна все разом. Смачного!
Якщо у вашому будинку кімната отримує мало природного світла, вам слід ретельно підійти до вибору кольору фарби. Зрештою, деякі відтінки — навіть ті, які, як ви очікуєте, чудово підійдуть для такої кімнати — можуть зробити погано освітлений простір ще ...
Багато господинь стикаються з проблемою сухих курячих котлет, особливо якщо для приготування використовується нежирне м'ясо. Вирішити це питання допоможуть прості овочі, молоко та правильно підготовлена цибуля. Саме вони роблять структуру фаршу більш н...