
Масло кімнатної температури, змішайте зі сметаною і борошном, додайте розпушувач. Можливо борошна знадобиться більше або менше. Дивіться, щоб тісто вийшло м’яким і не липло до рук.
На півгодини поставте тісто в холодильник.
Потім розкачуємо не дуже тонке тісто, формочками видавлюємо, опускаємо в цукор і складаємо на деко, застелене пергаментним папером.
Запікати, поки не зарум’яниться при температурі 180-200 ° С.
Якщо ви не хочете з цукром, можете вмочати в кунжут, мак, насіння, а можна все разом. Смачного!
Багато лікарів-дерматологів стверджують, що сучасні люди миються занадто часто, невідповідно забрудненню тіла. Приймати душ і ванну щодня, за словами цих експертів, не тільки необов’язково, але і з ряду причин шкідливо, передають Патріоти України. Вигі...
Традиційно смартфони від Apple задають новітні стандарти на ринку мобільних пристроїв. Новий iPhone 17 Pro — не виняток, адже пропонує користувачам флагманську продуктивність, покращену камеру, сучасний дизайн та розширені можливості для роботи, розваг...