
Масло кімнатної температури, змішайте зі сметаною і борошном, додайте розпушувач. Можливо борошна знадобиться більше або менше. Дивіться, щоб тісто вийшло м’яким і не липло до рук.
На півгодини поставте тісто в холодильник.
Потім розкачуємо не дуже тонке тісто, формочками видавлюємо, опускаємо в цукор і складаємо на деко, застелене пергаментним папером.
Запікати, поки не зарум’яниться при температурі 180-200 ° С.
Якщо ви не хочете з цукром, можете вмочати в кунжут, мак, насіння, а можна все разом. Смачного!
Банани вважаються одним з найкорисніших перекусів, але мало хто усвідомлює, що час їх споживання має вирішальне значення. З'їдені у правильний час, вони можуть забезпечити солідну дозу енергії, підтримати концентрацію та покращити працездатність, пише ...
Вчені виявили в плаценті вагітних частки сажі, які утворюються внаслідок автомобільного руху і згоряння пального. Таким чином ненароджені діти безпосередньо піддаються впливу шкідливих речовин, передають Патріоти України. Про це стало відомо з результа...