
Масло кімнатної температури, змішайте зі сметаною і борошном, додайте розпушувач. Можливо борошна знадобиться більше або менше. Дивіться, щоб тісто вийшло м’яким і не липло до рук.
На півгодини поставте тісто в холодильник.
Потім розкачуємо не дуже тонке тісто, формочками видавлюємо, опускаємо в цукор і складаємо на деко, застелене пергаментним папером.
Запікати, поки не зарум’яниться при температурі 180-200 ° С.
Якщо ви не хочете з цукром, можете вмочати в кунжут, мак, насіння, а можна все разом. Смачного!
Вчені констатують, що вживання картоплі в рамках здорової дієти може бути таким корисним, як вживання бобових, передають Патріоти України. Journal of Medicine Food поінформував про дослідження вчених, які представляють Центр біомедичних досліджень Пенн...
Бувають такі зображення, на які ти дивишся і бачиш на них два різних об’єкта одночасно. Такі оптичні ілюзії можуть бути цікавою розвагою, але існує думка, що вони можуть розкрити дещо і про нашу особистість. Дивіться зображення нижче, передають Патріот...