
Масло кімнатної температури, змішайте зі сметаною і борошном, додайте розпушувач. Можливо борошна знадобиться більше або менше. Дивіться, щоб тісто вийшло м’яким і не липло до рук.
На півгодини поставте тісто в холодильник.
Потім розкачуємо не дуже тонке тісто, формочками видавлюємо, опускаємо в цукор і складаємо на деко, застелене пергаментним папером.
Запікати, поки не зарум’яниться при температурі 180-200 ° С.
Якщо ви не хочете з цукром, можете вмочати в кунжут, мак, насіння, а можна все разом. Смачного!
Вчені назвали найкращий час для сніданку, який буде максимально корисним для організму. За словами фахівців, перший прийом їжі необхідно здійснити приблизно через 2 години після пробудження, передають Патріоти України. «Людина повинна засипати з незнач...
Психічне здоров’я залежить не лише від рівня стресу чи життєвих обставин, а й від щоденних звичок. Вчені дедалі частіше звертають увагу на зв’язок між харчуванням, якістю сну та емоційним станом, передають Патріоти України. Нове дослідження показало, щ...