
Масло кімнатної температури, змішайте зі сметаною і борошном, додайте розпушувач. Можливо борошна знадобиться більше або менше. Дивіться, щоб тісто вийшло м’яким і не липло до рук.
На півгодини поставте тісто в холодильник.
Потім розкачуємо не дуже тонке тісто, формочками видавлюємо, опускаємо в цукор і складаємо на деко, застелене пергаментним папером.
Запікати, поки не зарум’яниться при температурі 180-200 ° С.
Якщо ви не хочете з цукром, можете вмочати в кунжут, мак, насіння, а можна все разом. Смачного!
Горіхи – це не просто ситний перекус, а продукт, який може підтримувати здоров’я судин. Вони містять корисні жири, клітковину та рослинні сполуки, що допомагають знижувати рівень поганого холестерину. Найкраще в цьому напрямку працюють фісташки, волось...
Для багатьох любителів спорту літня спека не є приводом відмовлятися від пробіжок чи занять на турніках. Але не у весь час тренування є безпечними. У який проміжок часу спорт на вулиці категорично заборонений, пояснює РБК-Україна з посиланням на Daily ...