
Масло кімнатної температури, змішайте зі сметаною і борошном, додайте розпушувач. Можливо борошна знадобиться більше або менше. Дивіться, щоб тісто вийшло м’яким і не липло до рук.
На півгодини поставте тісто в холодильник.
Потім розкачуємо не дуже тонке тісто, формочками видавлюємо, опускаємо в цукор і складаємо на деко, застелене пергаментним папером.
Запікати, поки не зарум’яниться при температурі 180-200 ° С.
Якщо ви не хочете з цукром, можете вмочати в кунжут, мак, насіння, а можна все разом. Смачного!
Людина може ретельно стежити за здоров'ям: займатися спортом, вживати корисні продукти та своєчасно відвідувати лікаря. Однак неминучі стреси можуть підкосити навіть найвитривалішу людину, передають Патріоти України. Психологи перерахували прості дії, ...
Експерти назвали несподівані позитивні сторони того, що у будинку живе кішка. Багато власників цих тварин навіть не здогадуються, наскільки це може бути корисним для їхнього здоров'я, передають Патріоти України. Вчені довели, що ті, у кого вдома живуть...