
Масло кімнатної температури, змішайте зі сметаною і борошном, додайте розпушувач. Можливо борошна знадобиться більше або менше. Дивіться, щоб тісто вийшло м’яким і не липло до рук.
На півгодини поставте тісто в холодильник.
Потім розкачуємо не дуже тонке тісто, формочками видавлюємо, опускаємо в цукор і складаємо на деко, застелене пергаментним папером.
Запікати, поки не зарум’яниться при температурі 180-200 ° С.
Якщо ви не хочете з цукром, можете вмочати в кунжут, мак, насіння, а можна все разом. Смачного!
Перше — ваша вчорашня вечеря. Так, пізня та щільна вечеря – головна причина відсутності апетиту з ранку. Якщо їжа була жирна, важка, солодка (випічка, кондитерка), це може сильно перевантажити травлення. Якщо ви переїли на ніч, організм до ранку ще не ...
Кабачки — один із найпопулярніших літніх овочів, який цінують не лише за м’який смак і універсальність у приготуванні, а й за корисні властивості для організму. Наукові дослідження та фахівці з харчування відзначають, що цей продукт може позитивно впли...