
Масло кімнатної температури, змішайте зі сметаною і борошном, додайте розпушувач. Можливо борошна знадобиться більше або менше. Дивіться, щоб тісто вийшло м’яким і не липло до рук.
На півгодини поставте тісто в холодильник.
Потім розкачуємо не дуже тонке тісто, формочками видавлюємо, опускаємо в цукор і складаємо на деко, застелене пергаментним папером.
Запікати, поки не зарум’яниться при температурі 180-200 ° С.
Якщо ви не хочете з цукром, можете вмочати в кунжут, мак, насіння, а можна все разом. Смачного!
Вишиванку з давніх часів вважалася не лише елементом національного одягу, а й потужним оберегом від зла та негараздів. Особливу роль у виробах відіграють орнаменти, кожен з яких має власне символічне значення та захисну силу, передають Патріоти України...
Спекотна погода може значно ускладнити догляд за садом, незалежно від того, чи ви завзятий садівник-любитель, чи у вас просто газон, який час від часу потребує поливу та скошування. Зокрема, полив може спричинити проблеми, якщо його не робити у потрібн...