Подряпини з тарілок можна прибрати лише одним засобом - він 100% є у вашому будинку

Незалежно від того, дбаєте ви про них чи ні, білі тарілки з часом неминуче втрачають свій гарний блиск, з’являються непривабливі чорні плями, а також подряпини. Але будьте впевнені: є ефективні способи розв'язати цю проблему та очистити посуд до блиску, передають Патріоти України.

Виявляється, стерти всі ці подряпини можна за допомогою всього одного підручного засобу, який є в будинку в кожного, пише портал santeplus. І цей засіб – зубна паста.

Як прибрати подряпини з тарілок

Цей продукт не тільки очистить і відбілить ваші зуби, а й почорнілий посуд! Вам знадобиться тюбик зубної пасти, що відбілює, і волога тканина. Видавіть зубну пасту прямо на тарілку і протріть круговими рухами тканиною. Зазначимо, що паста має бути обов’язково білою.

Потім промийте тканину кілька разів чистою водою і потріть тарілки, доки чорні плями не зникнуть. Ще один засіб, який є дуже ефективним при проблемах такого типу, — використання перекису водню. Налийте трохи перекису водню на ватний тампон і протріть темні подряпини.

Що категорично не можна робити за низького тиску - зверніть на це увагу

середа, 29 листопад 2023, 18:49

Чи знали ви, що низький артеріальний тиск, гіпотензія, може стати причиною проблеми зі сном? Хоча для багатьох людей низький тиск - це норма, тому не викликає жодних проблем зі здоров’ям чи порушеннями сну. передають Патріоти України. Проте лікарі не р...

Лайфхак на 5 хвилин: яЯ зробити холодець прозорим, якщо він помутнів

середа, 29 листопад 2023, 18:30

Холодець - страва, яку любить майже кожен українець, проте готувати її необхідно досить довго. Саме тому стає шкода, якщо виявляється, що помутнів бульйон на холодець - в такому вигляді страву не можна подавати на стіл, передають Патріоти України. УНІА...