Подушка для сліз чи агресор, яка ваша справжня натура - психологічний тест

У кожного із нас є своя темна сторона, але не всі знають, яка вона насправді. Хтось приховує в собі справжні емоції, а хтось шалену пристрасть до людини, з якою аж ніяк не можна бути разом. Пропонуємо вам пройти короткий тест, який допоможе виявити ким ви є насправді, передають Патріоти України.

Оберіть зображення, яке вам найбільше подобається.

Результати

Зображення 1. Новизна для вас надзвичайно важлива. Ви обожнюєте подорожі, нові знайомства та відчуття. Для вас звично, що все відбувається саме собою. Хоч ви досить “легка натура” – не любите ділитися з іншими людьми своїми думками.

Зображення 2. Ви спокійна людина. Вас цінують за те, що вам можна доводити будь-яку інформацію, без остраху, що секрет стане усім відомим. Найкращим відпочинком для вас є усамітнення з горнятком кави та книжкою.

Зображення 3. Любите виділятися із сірої маси. Цінуєте оригінальність та неординарність. Вам подобається виділятися із натовпу і не зважаєте на думку інших.

Зображення 4. Такі люди дуже спонтанні. Ніхто не знає, що саме у вас на думці, інколи навіть ви самі. Свої думки часто тримаєте при собі, тому інколи, людям важко вас зрозуміти. Вас або люблять за вашу безпосередність, або зовсім не сприймають.

Зображення 5. Ви дуже емоційна людина. Іноді ваші почуття заважають вам мислити “тверезо”, що є основним вашим мінусом. То сміх, то сльози – це про вас. Вас люблять за вашу чесність та прямолінійність, але потрібно навчитися підбирати слова.

Зображення 6. Ви важко відпускаєте минуле. Часто поринаєте у власні думки та любите пошукати в собі недоліки. Швидко приймаєте рішення, про що потім можете довго жалкувати. Варто навчитися постояти за себе.

Зображення 7. Вас легко образити, та і загалом ви досить чутлива людина. Любите допомагати іншим та щиро їм співчуваєте. Оточуючі вважають вас дуже доброю та емпатичною особою. Вами легко маніпулювати, тому варто придивитися до свого кола спілкування.

Зображення 8. Людина-живчик. Вас дратує одноманітна робота, яка триває довше ніж ви нею цікавитися. Швидка зміна подій та драйв захоплює вас. Мінусом є те, що ви починаєте декілька справ одночасно та не доводите їх до кінця.

Зображення 9. Вам варто навчитися бути поблажливішим до себе. Ви – справжній психолог. Як ніхто інший, можете вислухати та дати змістовну пораду. Проте, не забувайте про те, що не можна давати людям робити із себе подушку для сліз.

Не люблять гуляти: Які породи собак підійдуть лінивим господарям

п’ятниця, 24 березень 2023, 18:49

Один з головних аргументів проти того, щоби завести собаку, навіть якщо ви мріяли про це все життя, є необхідність щодня гуляти з твариною. Дощ, мороз, нестерпна спека, сильний вітер – все одно доведеться зранку і увечері виводити улюбленця на прогулян...

Як використовувати марганцівку в городі - ці лайфхаки дачникам варто брати на замітку

п’ятниця, 24 березень 2023, 18:14

Марганцівка - це перманганат калію, відомий своїм синьо фіолетовим відтінком при розчиненні у воді. Призначень у марганцівки кілька, але в цьому матеріалі ми зупинимося на тому, що можна удобрювати марганцівкою, передають Патріоти України. Марганцівка...