Подвійне або потрійне щастя: Як за датою народження дізнатися, скільки у людини буде дітей

Нумерологи вважають, що дата народження людини може розповісти про те, скільки у неї буде дітей, передають Патріоти України.

Перш за все, необхідно дізнатися число долі. Для цього складіть всі цифри в даті народження. Якщо виходить сума, що складається з двох знаків, їх слід скласти, щоб в результаті виявилася однозначна цифра. Вона і буде числом долі.

Так, якщо людина з’явилася на світ 20 червня 1973 року: 2 + 0 + 6 + 1 + 9 + 7 + 3 = 28. Складаємо далі 2 + 8 = 10, 1 + 0 = 1. 1 – число долі. Воно розповість, скільки буде дітей.

Якщо ви заміжні (одружені), то необхідно додавати числа з дати народження вашого і вашого парнера. Справа в тому, що союз з іншою людиною може внести деякі корективи в долю.

Число 1 – у одиниці є схильність до великої родини, але дітей може бути не багато. Все буде залежати від бажання самої людини.

Число 2 – найімовірніше, у пари буде одна дитина.

Число 3 – каже про те, що проблеми зі здоров’ям можуть стати перешкодою для створення великої родини. Але немає нічого неможливого. Якщо пара дуже захоче дітей, то вони у них будуть.

Число 4 – у щасливчиків з таким числом, швидше за все, буде троє або четверо дітей.

Число 5 – говорить про те, що буде двоє дітей. Можливо, навіть народяться близнята або двійнята.

Число 6 – у власників цього числа діти з’являються з великою перервою або вони можуть бути від різних шлюбів.

Число 7 – такі люди можуть зупинитися на одній дитині.

Число 8 – означає, що людина буде виховувати дітей своєї другої половини або усиновлену дитину. Проте можуть бути і спільні діти.

Число 9 – у пари народжуються двоє дітей: дівчинка і хлопчик з невеликою різницею у віці

Це може бути небезпечним для організму! Продукти-вороги, які категорично не можна їсти разом

субота, 30 вересень 2023, 21:28

Ягоди, овочі, каші, фрукти, зелень, молочні продукти, м'ясо, морепродукти та риба - продукти, які обов'язково мають бути в раціоні кожної людини для отримання вітамінів та необхідних мінералів. Але, потрібно знати, що є поєднання продуктів, які можуть ...

Люди, які себе поважають, ніколи не допускають таких речей

субота, 30 вересень 2023, 21:15

Багато з нас зрозуміли, що в ці періоди великих перетворень ми повинні кардинально змінити наше життя. Ці часи вимагають хоробрості, чесності і прозорості, щоб ми могли трансформуватися в наше вище Я, передають Патріоти України. Якщо ви дійсно поважаєт...