Подивіться на картинку - те, що ви побачили першим, розповість про приховані якості особистості

Абстрактні зображення можуть багато розповісти про нас, саме тому їх часто використовують у психологічних тестах. Такі зображення залучать відразу обидві півкулі мозку і допомагають скласти більш повний портрет нашої особистості, передають Патріоти України.

Не довго думаючи, подивіться на картинку: на що ви звернули увагу в першу чергу?

Обличчя старого

Якщо першим ви побачили обличчя старого, значить в житті ви завжди бачите трошки більше за інших. Ви прагнете зробити світ добрішим. Можливо, хтось врятував вас раніше, і в подяку за це ви вирішили допомагати всім, кому можете. Це приносить вам спокій, адже саме така діяльність призначена для вас зверху, піклуватися про оточуючих і нести любов у цей світ, як би голосно це не звучало!

Лицар в обладунках

Якщо першим ви побачили лицаря в обладунках, значить, ви звикли веселитися і насолоджуватися життям по повній. Але ви вмієте зупинитися в потрібний момент і ніколи не завдаєте шкоди оточуючим. Ви справляєте враження відкритої людини, але мало кому можете по-справжньому розкритися і висловити що у вас на серці.

Ви потребуєте в довірчих відносинах, щирого друга. Вам слід навчитися приймати себе таким, який ви є, з вами все в порядку! Просто відпустіть біль, яка тягнеться за вами з минулого. Прийшла пора полюбити себе, і Всесвіт безумовно відповість вам взаємністю. Не бійтеся відкриватися!

Два танцюристи

Якщо ви бачили двох танцюристів, значить, у вас романтичне ставлення до життя. Ви приховуєте свою тонку натуру від світу, і тому люди можуть вважати вас «букою». Але ви такий, який є, вам важко відкрито виражати свої емоції. Варто частіше висловлювати любов близьким, говорити про те, як вони важливі для вас. Спочатку буде важко, але інакше ваші стосунки приречені.

Також ваш вибір означає, що у вас закладений величезний творчий потенціал: у вас повно нереалізованих ідей. Не відкладайте їх на безвік! Складіть план дій і почніть рухатися до заповітної мети, адже саме це ви хотіли робити все життя. Не витрачайте час даремно, інакше доведеться дуже шкодувати!

Відкрийте чарівну карту Таро - і дізнайтеся, яким буде 2022 рік для вас!

субота, 3 грудень 2022, 12:15

Думаєте, що знаєте себе на 100%? Закрийте очі, глибоко вдихніть. Думайте про те, що ви хочете залучити в новому році. Відкрийте очі й інтуїтивно виберіть ту карту, яка приваблює вас найбільше, передають Патріоти України. У вас чутлива особистість. Ви п...

Секрет досвідчних господинь. Навіщо до бульйону додавати бананову шкірку? Несподівана відповідь

субота, 3 грудень 2022, 11:28

Бульйон - не тільки смачна, а й корисна страва, яку фахівці радять їсти всім, особливо в осінній та зимовий період. Готують страву в класичному варіанті з курячого м'яса, а також з овочів та риби, навіть із яловичини. Але дуже часто бульйони можуть бут...