Погляньте як сидить ваш чоловік - це розкаже про його характер

Улюблена чоловіча поза для сидіння може розказати дуже цікаві речі. Наприклад занадто вільна поза може означати нестриманість чоловіка в любовних походеньках, а от занадто закрита - секрети. Пропонуємо вам дізнатися про свого чоловіка трошки більше, передають Патріоти України.

Оберіть фігуру, яка найбільше схожа на улюблену позу чоловіка.

Результати

Фігура 1. Цей чоловік справжній інтроверт. Він не дуже охочий до нових знайомств та довгих розмов. Для нього в пріоритеті саморозвиток та пізнання нового без лишніх очей. Зблизитися з таким чоловіком важко, тому що він не бачить особливої потреби в регулярному спілкуванні.

Фігура 2. Це псевдоінтелектуали. Вони дуже люблять про щось думати та показувати свою домінантність, в інтелектуальному плані, над іншим людьми. Насправді ж це лише ілюзія за якою вони ховають свою невпевненість в собі та вузький кругозір. Ніколи не визнають своєї неправоти й вважають людей навколо себе недостатньо розумними. Багато думають та дуже мало роблять.

Фігура 3. Він вважає себе крутим коханцем та ловеласом. Цей чоловік впевнений, що усі жінки мріють про нього, а він вже обере ту, яка його варта. Це не він повинен залицятися до дівчат, а вони до нього, тому що він прекрасний. Часто не дуже впевнені собі люди.

Фігура 4. Це людина слова.Такі чоловіки завжди виконують свої обіцянки та не люблять брехати своїм другим половинкам. Вони трудолюби й вміють заробляти гроші. Часто є хорошими чоловіками та батьками.

Фігура 5. Зазвичай це спокійні чоловіки, які є відмінними маніпуляторами. Вони завжди все перекрутять так, що винними будуть усі навколо, але не він сам. Якщо його розлютити, він перетвориться у справжнього диявола. В поривах злості може не контролювати те що він робить та каже. Таким чоловікам досить важко заспокоїтися.

Фігура 6. Самовпевнена особистість і не дарма. Вміє себе поводити на людях та впорядковувати свої справи. У прийнятті рішень скоріше дослухається до думки своїх друзів чоловіків, ніж до своєї жінки. Любить бути “керманичем” у відносинах. Має гарне почуття гумору.

Під силу всім! ТОП-5 способів, як прискорити роботу смартфона

понеділок, 5 червень 2023, 9:12

Найчастіше уповільнення продуктивності в роботі смартфона пов'язане із заповненою пам'яттю гаджета. Названо 5 способів прискорити роботу мобільного телефону, передають Патріоти України. Щоб смартфон працював швидко та без проблем, потрібно регулярно зв...

Не поспішайте охолоджуватися! ТОП-5 причин, чому не варто включати кондиціонер в автомобілі відразу після запуску двигуна

понеділок, 5 червень 2023, 8:44

Влітку автовласники мають враховувати певні моменти, щоб вберегти особистий транспорт від негативних впливів спекотної погоди, передають Патріоти України. Видання «Автосота» звертає увагу на питання, яке серед автовласників є дискусійним — чи можна вкл...