Погляньте на картинку - і дізнайтеся про ваш головний страх

Всі наші страхи пов'язані з підсвідомістю і часто, ми самі не можемо усвідомити свої фобії та зрозуміти їхню справжню причину. Психологічний тест у картинці розкриє ваш страх. Не замислюючись, оберіть пляму, яка вам найбільше сподобалася, і дізнайтеся про свій головний страх, передають Патріоти України.

  1. Ваш найбільший страх – втратити родину. Якщо її ще немає, ви можете боятися, що у вас і не буде сім'ї. Цей страх пов'язаний із серйозними втратами у минулому, які ви не змогли подолати.
  2. Ваш найбільший страх – кохання. Ви не довіряєте людям і боїтеся почуттів. Причиною може бути якась подія з минулого, коли ви були розчаровані чи скривджені, і ви боїтеся знову постраждати.
  3. Ваш найбільший страх – вороги. Ви дуже підозріла людина і нікому не довіряєте. Ви боїтеся навіть близьких та шукаєте ворога у кожному навколишньому. Пам'ятайте, що ви завжди можете розраховувати на свої власні сили. Не варто витрачати багато сил та енергії на підозрілість.
  4. Ваш найбільший страх – стихійні лиха. Ви боїтеся всього, що не під вашим контролем: землетрус, повінь, шторм, ураган, гроза і навіть сильна злива. Такі явища змушують вас хвиляватися.
  5. Ваш найбільший страх – війна. У сучасних реаліях більшість українців постійно перебувають у цьому страху, і вже безпосередньо проживають цей травмуючий досвід. Через страх люди можуть тікати від усіх видів конфронтації і схильні просто йти, якщо впадають в агресивний або напружений стан.
  6. Ваш найбільший страх – невідомість. Те, чого ви не знаєте, завжди непокоїть. Для багатьох найстрашніше жити з розумінням того, що невідомо, на що чекати.

А ви це знали? Що день вашого народження може розповісти про вас?

четвер, 8 грудень 2022, 0:09

Відповідно до нумерології, день, коли ви народилися, може розповісти багато про вас, починаючи з того, в якій сфері вам слід працювати, і закінчуючи тим, що ви є природженим лідером або конформістом, передають Патріоти України. 1, 10, 19 і 28: природже...

Від долі не втечеш! Дізнайтеся, кого вам судилося зустріти, відповідно до вашого місяця народження

середа, 7 грудень 2022, 23:53

Від долі не втечеш, передають Патріоти України. Січень. Ваша споріднена душа — людина, у якої вистачить енергії жити у швидкому темпі. Народжені в січні живуть насичено і яскраво. Ви часто ризикуєте і на повній швидкості летите вперед. Саме тому так ва...