Покладіть у пральну машинку одну таблетку аспірину - і вирішіть проблему плям та накипу

Господині навчилися використовувати аспірин у побуті та, за допомогою цих копійчаних ліків з аптечки, відбілити речі, вивести плями, підгодувати квіти, передають Патріоти України.

Ацетилсаліцилова кислота ефективна при пранні світлих і кольорових речей, проти плям та накипу.

Аспірин проти плям

Копійний аптечний товар – ефективний засіб для виведення плям. Для приготування розчину змішайте 6 таблеток аспірину в 5 л води та замочіть брудний одяг на кілька годин. Потім випрати речі звичним способом.

Аспірин – ефективний відбілювач

За допомогою таблеток вдасться відбілити речі до білого стану та повернути одягу звичний вигляд.

Декілька таблеток аспірину змішайте з порошком для прання, засипте в машинку і виперіть речі.

Аспірин проти накипу

Три таблетки аспірину змішайте з кондиціонером і засипте в контейнер пральної машинки, увімкніть режим холодного прання без білизни, щоб позбавитися від накипу в пральній машинці.

Подвійне або потрійне щастя: Як за датою народження дізнатися, скільки у людини буде дітей

п’ятниця, 27 січень 2023, 18:10

Нумерологи вважають, що дата народження людини може розповісти про те, скільки у неї буде дітей, передають Патріоти України. Перш за все, необхідно дізнатися число долі. Для цього складіть всі цифри в даті народження. Якщо виходить сума, що складається...

ТОП-5 спосібів прискорити інтернет, якщо все ледве вантажиться - вони доступні кожному

п’ятниця, 27 січень 2023, 17:57

Попри те, що провайдери обіцяють нам безлімітні тарифи з шаленою швидкістю, проблема повільного інтернету завжди актуальна. Скільки нервів часом йде на невтішні благання "та вантажся" перед монітором або екраном смартфона, передають Патріоти України. У...