Покладіть у пральну машинку одну таблетку аспірину - і вирішіть проблему плям та накипу

Господині навчилися використовувати аспірин у побуті та, за допомогою цих копійчаних ліків з аптечки, відбілити речі, вивести плями, підгодувати квіти, передають Патріоти України.

Ацетилсаліцилова кислота ефективна при пранні світлих і кольорових речей, проти плям та накипу.

Аспірин проти плям

Копійний аптечний товар – ефективний засіб для виведення плям. Для приготування розчину змішайте 6 таблеток аспірину в 5 л води та замочіть брудний одяг на кілька годин. Потім випрати речі звичним способом.

Аспірин – ефективний відбілювач

За допомогою таблеток вдасться відбілити речі до білого стану та повернути одягу звичний вигляд.

Декілька таблеток аспірину змішайте з порошком для прання, засипте в машинку і виперіть речі.

Аспірин проти накипу

Три таблетки аспірину змішайте з кондиціонером і засипте в контейнер пральної машинки, увімкніть режим холодного прання без білизни, щоб позбавитися від накипу в пральній машинці.

Не накличте бід! Чому не можна носити фото рідних у гаманці - суть забобону

п’ятниця, 9 червень 2023, 16:30

Практика носити фотографії рідних та близьких у гаманці настільки поширена, що для цього навіть роблять спеціальне прозоре відділення біля кишеньок для грошей. Але забобони твердять, що насправді це може завдати шкоди. OBOZREVATEL поцікавився, чим це м...

Не поспішайте купувати новий: Як врятувати телефон після падіння у воду

п’ятниця, 9 червень 2023, 16:13

Після того, як витягли телефон з води, треба терміново вимкнути його - не піддавайтеся бажанню перевірити, чи працює він, оскільки це може привести гаджет у непридатність, передають Патріоти України. Що робити, якщо ви впустили телефон у воду? Негайно ...