Покладіть у пральну машину пакет під час прання - ефект буде просто приголомшливим (відео)

Деякі господині під час прання застосовують пластикові пакети, що на перший погляд не може не дивувати, передають Патріоти України.

Але, виявляється, у цього «стародавнього» способу є досить просте пояснення, розповідає блогер Олена Матвєєва, яка придумала метод легкого миття вікон.

Справа в тому, що під час прання в барабані машини утворюється статична електрика, завдяки чому пластиковий пакет збирає на себе все волосся та шерсть, і набагато краще очищує білі речі.

Крім того, прання подібним чином перешкоджає засміченню фільтрів пральної машини, так як все сміття збирається на пакеті. Ще одне: пакет грає роль «великої ложки», яка допомагає розмішувати в барабані порошок, що не розчинився, що призводить до значної економії. Єдине застереження: зазначений спосіб не треба застосовувати під час прання вовняних речей, у тому числі джемперів і т.д.

Дешевий спосіб прибрати цвіль всього за три кроки - суперпростий лайфхак

четвер, 1 грудень 2022, 18:12

У холодну пору року на вікнах може утворюватися конденсат, що призводить до плісняви. Грибок іноді виникає і на інших поверхнях, наприклад, у ванній кімнаті. Якщо не хочете витрачатися на дорогу хімію, то позбавитися плісняви допоможе один натуральний ...

Ідеаліст або реаліст? Цей тест у картинці розповість про ваш психологічний тип - треба лише пару хвилин

четвер, 1 грудень 2022, 17:18

Психологічний тест у картинці розкриє ваш психологічний тип. Дізнавшись це, ви зможете легко пристосовуватися до тієї чи іншої ситуації, передають Патріоти України