Покладіть у пральну машину пакет під час прання - ефект буде просто приголомшливим (відео)

Деякі господині під час прання застосовують пластикові пакети, що на перший погляд не може не дивувати, передають Патріоти України.

Але, виявляється, у цього «стародавнього» способу є досить просте пояснення, розповідає блогер Олена Матвєєва, яка придумала метод легкого миття вікон.

Справа в тому, що під час прання в барабані машини утворюється статична електрика, завдяки чому пластиковий пакет збирає на себе все волосся та шерсть, і набагато краще очищує білі речі.

Крім того, прання подібним чином перешкоджає засміченню фільтрів пральної машини, так як все сміття збирається на пакеті. Ще одне: пакет грає роль «великої ложки», яка допомагає розмішувати в барабані порошок, що не розчинився, що призводить до значної економії. Єдине застереження: зазначений спосіб не треба застосовувати під час прання вовняних речей, у тому числі джемперів і т.д.

Яблуня любить воду більше, ніж груша, а черешня - більше, ніж вишня: Коли і як правильно поливати дерева в саду

субота, 28 травень 2022, 12:28

Садівникам важливо знати як правила висадки саджанців, так і правила догляду за деревами. Втім, це стосується всіх рослин, які вирощують дачники, передають Патріоти України. Автори «Моя дача. Сад та город» дали корисні поради щодо поливу саду. Так, пот...

ТОП-5 головних шкідників томатів: Що потрібно про них знати і як позбутися

субота, 28 травень 2022, 10:20

Городникам, які займаються вирощуванням томатів, необхідно не тільки підгодовувати розсаду після висадки в ґрунт і видаляти нижнє листя, щоб повітря вільно циркулювало між стеблами у нижній частині куща, а й боротися зі шкідникамиЮ передають Патріоти У...