Помилка може дорого коштувати! Стоматологи порадили, як вибрати безпечну зубну пасту

Склад зубної пасти відіграє важливу роль під час її вибору, стоматологи попереджають про деякі компоненти, які можуть бути шкідливими для зубної порожнини, інформує Ukr.Media, передають Патріоти України.

Один із них — триклозан, антибактеріальна і протигрибкова речовина. Хоча вона цілком ефективна, але під час використання в зубній пасті, вона може знищувати як патогенну, так і корисну мікрофлору, спричиняючи дисбіоз.

Однак існують пасти з більш безпечними антисептиками, наприклад, хлоргексидином. Ще один компонент, на який слід звернути увагу, — парабени, які додаються для подовження терміну придатності пасти. Але вони можуть викликати алергічні реакції.

Деякі зубні пасти містять поверхнево-активні речовини, наприклад, натрієву сіль, яка може спричинити сухість і подразнення слизової оболонки.

Стоматологи також радять звернути увагу на правильний вибір щітки для зубів і дотримуватися правильної техніки чищення — круговим рухом.

Звісно, при виборі зубної пасти завжди варто звернутися за консультацією до стоматолога. Адже кожен індивідуальний і потребує особливого підходу до догляду за порожниною рота.

Народні прикмети на 23 квітня: Вранці потрібно виглянути у вікно і запам'ятати, кого першим побачили на вулиці

вівторок, 23 квітень 2024, 7:05

Християни східного обряду відзначають церковне свято 23 квітня на честь мученика Терентія, який відмовився принести жертву язичницьким богам навіть під загрозою тортур. Цей день зазвичай приносить тепло і ясну погоду. За повір'ями, сонце в цю дату вип...

Водіям на замітку! Як довго можна зберігати бензин у каністрі та як не угробити двигун автівки

вівторок, 23 квітень 2024, 6:58

"Термін придатності бензину" - цим питанням переймаються мільйони автолюбителів по всьому світу Чому не можна довго зберігати бензин - на цю відповідь є цілком чітка відповідь, передають Патріоти України. Чому не можна довго зберігати бензин? . Бензи...