Популярний напій цілком може замінити освіжувач повітря у туалеті - домашній лайфхак

Неприємні запахи в домі - явище досить поширене. Тхнути може, наприклад, зі сміттєвого відра або з пральної машинки чи з котячого лотка, якщо ви забудете прибрати за своїм улюбленцем. Але найпоширеніший варіант - неприємні аромати у туалеті, передають Патріоти України.

Позбутися їх дуже просто, вчасно прибираючи у ванній кімнаті і миючи унітаз спеціальними засобами. Також на допомогу прийде звичайний освіжувач повітря, який на деякий час замаскує неприємний запах. Однак позбутися цієї проблеми можна і за допомогою більш бюджетного способу. Геніальним лайфхаком, який подарує туалету свіжість.

Як прибрати неприємний аромат у туалеті — домашній лайфхак

Побороти неприємні запахи допоможе звичайна кава. Спосіб дуже простий та дієвий: візьміть баночку і насипте в неї каву. Краще, якщо вона буде мелена. Поставте ємність у якомусь непримітному місці у туалеті. Закривати кришкою баночку не потрібно.

Якщо маєте бажання, баночку з кавою можна декорувати й виставити на якесь більш примітне місце у кімнаті. Тоді вона виконуватиме не тільки роль домашнього освіжувача повітря, а й прикрашатиме санвузол.

Виберіть один ключ на картинці - і ви дізнаєтеся, які двері відчиняться для вас у майбутньому

четвер, 21 вересень 2023, 18:15

Ваш вибір розповість вам багато про найближче майбутнє та майбутні події. А саме, ключ є символом секрету, а також відкриття одного та закриття іншого розділу в житті. Пройдіть цей цікавий особистісний тест і дізнайтеся, яка нова сторінка чекає на вас ...

Це важливо знати: Скільки можна зберігати закрутки і коли продукти стають непридатними

четвер, 21 вересень 2023, 17:15

В Україні триває війна і є ймовірність, що буде дефіцит товарів та здорожчання продуктів. Інколи під час аварійних відключень встає запитання,, що приготувати собі поїсти. Інші господині ретельно готуються до зими й роблять консервацію, передають Патрі...